Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Demény jól van...

Szerintetek Demény jól van nevelve?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 02:57
1 2
 1/18 adathor válasza:
12%
Az ki vagy mi???
2014. aug. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Biztos kutya, ja oda sorolta...
2014. aug. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem igen. Az enyém is lehetne néha annyira értelmes mint Demi :D

Meg azért ahhoz képest, amilyen múltja volt , igencsak jól van szocializalva.... utálom ha valaki bántja őket..(nem rád értem, nem tudom miért raktad ki a kérdést! ) az állatvédőknek nehéz rendet tartani..sok a kínzó és kevés a védő!!

2014. aug. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Az egy szórakoztató,figyelem felkeltő blog,nem a kutyanevelésről szól,tehát nehéz megállapítani,milyen nevelésben részesül az eb.Annyi lejön,hogy makacs egy kutya sok problémás tulajdonsággal,amit szerintem a gazda egész jól kezel.Elfogadja a kutyát olyannak ami és végûl is emberekkel,kutyákkal jól működő ebet faragott belőle.
2014. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Személyesen nem ismerem őket, de volt egy-két olyan blogbejegyzés, ami alapján azt mondanám, hogy nem igazán.
2014. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem, és? K...rva jó élete van, rengeteg embert szórakoztat, bár ez egyesek kockavilágába már nem fér bele.
2014. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Demény neveletlen (kakát zabál, rombol, ugat állandóan), de ebben van a bája is. Igaz, én nem tudnék így élni, de a gazdi jó pénzt szakít belőle.
2014. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Minden kutya zabal kakat... :D
2014. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem, de szerintem a gazdája nem is törekszik rá.

Ha valaki kiírna ide egy kérdést és a kutyája pontra úgy viselkedne, mint Demény akkor mindenki lehordaná, hogy minek neki kutya, ha ennyire nem tudja megnevelni.

Az, hogy ezt ki hogy adja elő az már más dolog, a lényeg ugyanaz.

Ha gazdának ez jó hát legyen, amúgy annyira szerintem nincs jó élete, mert a rombolás és állandó ugatás a stressztől van. Én nem szeretek stresszelni, szerintem a kutyák sem.

2014. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Én azért megkérdőjeleznem hogy a menhelyen vagy Juditnal jobb e neki... Lehet hogy nem tökéletes se a gazdi, se Demi, de jobb élete van mint eddig..szeretik, eszik, viszik dokihoz ha kell és mulathat..

És a hasznát se magára fordítja...ha annyira tudjátok kritizálni, mert ismeritek, azt is biztosan látjátok, hogy hová mennyi adományt gyűjtöttek...

2014. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!