Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Demény jól van...

Szerintetek Demény jól van nevelve?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 02:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az én kutyáim nem esznek szart, egyébként ők is menhelyről vannak, igaz, kölyökkorban hoztuk el mind a négyet, nyilván könnyebb volt őket nevelni, mint egy hároméves kutyát. Szerintem néha undorító stílusban írja a bejegyzéseket, próbálja szépíteni, hogy márpedig Demény az isten, ezért kérdeztem, mi a ti véleményetek. A képek egyébként viccesek, de a blogot nem bírom olvasni...
2014. aug. 25. 13:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, h jobb lenne neki gazda nélkül. NEm ez volt a kérdés, hanem h jólnevelt-e....


A minden kutya zabál kakát kijelentésedet meg a kutyám nevében kikérem magamnak. Akkor miért nem zabált soha, egyik kutyám se? Csak nem azért, mert a kakaevés egy rögzült, ROSSZ SZOKÁS?

2014. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sippara ***** válasza:
58%
Jól? Sehogy :D a "rajongók" egyik felét nem értem, miért és hogyan szórakoztatja, a másik felét meg azért, mert egy fél fokkal kevésbé érzik magukat idiótának a neveletlen kutyájukkal, ha egy "celeb" is ugyanezt csinálja.
2014. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Little...kérlek ne is alacsonyodj le..te is és az ebed is tökéletesek vagytok...piros pont mehet :)
2014. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem mondtam ilyet. A kutyámnak és nekem is vannak hibáim. De nem tudom miért jó azzal dicsekedni, ah sz@rt zabál a kutya. Undorító, plusz veszélyes is.
2014. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Oké, hogy veszélyes..de nekünk pl hatalmas kertunk van. 2 kutya, macskák, csirke ló stb..mivel a jelenletemben próbálkozik kakazni(amit nem engedek )

gondolom eszi akkor is ha nem vagyok ott.. ilyen szituba nem tudom minden lépését figyelni, akkor se ha ezért trehany gazdi vagyok.. Az én kutyám egyetlen mentsége hogy amúgy sem az a zabalos fajta így az utcán se jut eszébe semmit felenni a földről...ettől Demény sem neveletlen.

2014. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Demény akkor is kakát zabál, ha ott van a gazdi. Ok nélkül ugat állandóan. Otthon rombol. Nem tudom hogy vagy vele, de nekem ez a jólnevelt kategóriába messze nem fér bele.
2014. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Abban valamilyen szinten egyetértek a gazdával, hogy mivel ő az utcán volt, nehéz a kukázásról leszoktatni. Jó, nehéz, és? Nem lehetetlen... Na mindegy, biztos könnyebb viccnek venni az egészet, mint foglalkozni vele, úgy, ahogy egy kutyával kell.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. aug. 26. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!