Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog halni? Bővebben lent

Meg fog halni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap megellett a kutyám és mivel ez nem az első, ezért egyből szembetűnt, hogy az egyik kutyussal nincs valami rendben. Farkastorokkal született. Szerintem meg fog halni, mivel nem nagyon akar vagy tud szopni és hidegebb is, mint a többi kutyus. Lehet rajta valahogy segíteni vagy alapból is tud így élni?
2014. aug. 28. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

,,Láttam már kiskutyákat, ezért tudtam, hogy valami gáz van''


Kiskutyákat látni ill. céltudatosan tenyészteni NEM ugyanaz.....

2014. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Akiteki ***** válasza:
100%
A farkastorok gyakori a szoros rokonságban álló szülők kölykeinél. Ebből már le is vonhatjuk a következtetést.
2014. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha konyítanál valamit a kutyákhoz,akkor mindez nem történik meg.Ivartalanítsd inkább a szukákat,és nem lesz több felesleges halál!


Én meg láttam már műtétet,akkor kiszögelek egy táblát a házunkra,hogy "olcsón műtök"....

2014. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!