Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felügyelt futtató kutyaiskolán...

Felügyelt futtató kutyaiskolán - te mit várnál el tőle, és mit tartasz érte reális árnak?

Figyelt kérdés

#kutyafuttató #kutyaiskola #felügyelt futtató
2014. aug. 28. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá az egyébként nagyon jó válaszokhoz, hogy sajnos kevés suliban van alkalmanként fizetős rendszer. Meg is értem, hogy egymásra épül az anyag, csak ha nekem nem fér bele a munkám miatt, akkor jól jön egy ilyen kötetlenebb lehetőség.
2014. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mostanság tervezzük nyitni, gondoltam, még egy pár vélemény nem árt :)
2015. febr. 26. 12:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki minden lényeges dolgot leírt, annyit még hozzátennék:


5-700/Ft. szerintem is egészen jó ár, a felügyelet remélem nem csak arra terjed ki, hogy befelé-kifelé darabra meglegyen a kutya:)


Jó ötlet, pártolom, és ha nekem nem kukutyinba lesz, meg is fogom nézni:)

2015. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem, ügyelünk a rendre :) Számolgassa mindenki a saját kutyáját, csak ott ne maradjon egy se :D

Szentendrén lesz amúgy, arrafelé nincsenek is nagyon zárt futtatók, csak Óbudán, de azok is nagyrészt kicsik, és/vagy lyukas a kerítésük, szóval ráférne a környékre.

2015. febr. 26. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!