Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen kutyafajtát?

Tudtok ilyen kutyafajtát?

Figyelt kérdés
Olyan kutyafajtára lennék kiváncsi, amelyik nagyon keveset ugat.Vagy ha mégis, akkor öblös, mély hangja van. Nagyon szeretem a kutyákat, de az ugatást (főleg a "mindent megugatok")utálom...Tudom, hogy ez elvileg nevelés kérdése is, de én olyan fajtát keresnék, amelyik nagyon ritkán vakkant egyet-egyet, ha TÉNYLEG jön valaki...Köszi a (nem kioktatós)válaszokat!

2014. aug. 30. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na hát bocsi de a németjuhász az pont olyan hogy minden kis rezzenésre azonnal ugat, ráadásul idegesítő visító hangja van. Minden második kertből egy njuhász ugat ránk.
2014. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam írni, hogy a német juhász tuti az egyik legugatósabb fajta... legalábbis nekem ez a tapasztalatom...Amúgy kertes házban lakunk, kinti-benti kutya lenne...
2014. szept. 2. 12:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Lakásban persze hogy semmit se ugat, mert nem éri semmilyen inger...
2014. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!