Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy 10 hetes németjuhás...

Mennyi egy 10 hetes németjuhász normál testsúllya?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy kb. hány kg lenne a normál testsúllya egy 10 hetes kan németjuhász kölyöknek?

Kevésnek tartom a kutyám súllyát.

Nem tudom a táppal lenne baj (BRIT junior+ otthoni kaja), vagy egészségügyi gondok vannak.

Köszönöm!



2014. szept. 1. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Tözskönyves? Mert ha fajtatiszta akkor nekem elég kevésnek tűnik a súlya ilyen korban.

Ha keverék és nem látszanak ki a bordái akkor megfelelő.

2014. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem törzskönyves!

Ő lenne az:

[link]

2014. szept. 1. 18:12
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem rendben van. Nagyszüleimnek német juhászuk van, azt nem tudom törzskönyves e,de ennyi idős korában ő is ilyen alkatú volt.
2014. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kutya rendben van. Jobb, mintha 10kg lenne...
2014. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!!
2014. szept. 2. 07:33
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Felraktad a netboardon is a kérdésedet. Válaszoltak is. Amúgy nincs semmi gond azzal a kiskutyával. Nem csak súlyból áll egy kutya, hanem méretből is. Vannak kisebb testűek és vannak nagyobb testű kölykök.
2014. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, nagyon édes kiskutyus! :D Mivel nem fajtatiszta ezért lehet hogy van a felmenőiben más is, mint NJ emiatt is lehet ennyi a súlya. Amúgy nekem többnek néz ki mint öt kg, biztos hogy jó a mérleged? :D Teljesen rendben van, se híznia, se fogynia nem kell!
2014. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen ott is fent volt ez a kérdés...


Örülök ha tetszik, remélem minden rendben van vele...

2014. szept. 2. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!