Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mennyibe kerül...

Átlagosan mennyibe kerül kioperálni egy kutya hangszálait?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 18:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%

"Németországba költözünk és ott muszáj lesz, nem én döntöttem így."


- Ja, és ezt ugye még véletlenül se írtad volna ki? Így aztán baromi egyszerű hasznos választ adni, ugye? Más ország, más árak stb.

2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért, Németországban nem ugatnak a kutyát?

Inkább nevelted volna meg, ha az ugatás miatt akarod csonkítani!

2014. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Még Magyaroszágon akarjuk megmutteteni, ezért nem írtam...
2014. szept. 1. 19:28
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem állandóan ugat, nem azzal van a baj, úgyhogy köszönöm a nevelési tanácsadást. Ott egyáltalán nem ugathatnak kb...
2014. szept. 1. 19:32
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd ezt. Értem, hogy szeretnéd kivinni oda a kutyádat,mert szereted és ott csak úgy lehet,de akkor is. Ez borzalmas lenne neki, én biztos nem tenném meg ezt egy állatommal, ha nem lenn más választás inkább itthon elajándékoznám és nélküle költöznék ki. Persze ez a te döntésed, de én nem bocsájtanám meg magamnak hogy megnémítottam. :(
2014. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%

A németek nem ilyen hülyék.

Le kell fárasztani a kutyát és akkor nem fog ugatni, nem egyből a hangszálait elvágni... Ha tisztességesen fogalalkozol vele akkor hidd el nem fog feleslegesen ugatni! Nehogy már a lustaságod miatt legyen megcsonkítva a kutyád!

2014. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%
Ja, képzelem, hogy a németek betiltották a kutyáknak az ugatást... Nevelni kell meg rendesen foglalkozni vele, és nem fog senkit idegesíteni az ugatással. Aki meg igen, az bekaphatja, mutasson bizonyítékot, hogy ugatott a kutya.
2014. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
33%
Csak, hogy tudjátok...a sokat emlegetett külföldön, ahol annyira magas színvonalú a kutyázás, TILOS ugatni a kutyának. Nagyon sok tenyésztő ezt úgy oldja meg, hogy amíg nála vannak a kölykök, ugatásgátló nyakörvet, elektromos nyakörvet használnak. Leszoktatják a kutyát az ugatásról.Már régen nem az a hozzáállás, hogy azért kutya, hogy ugasson. Pontosan ezért tartják éjjelre, meg amikor dolgoznak, lakásban a kutyát, hogy eszébe ne jusson egyet is vakkantani kint.
2014. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Köszi 20:51! Végre nem csak én leszek az egyetlen idióta :) remélem nem leszel lepontozva


Előzők: hiába írjátok, hogy kell vele foglalkozni, attól még kutya, aki ugat. Ismétlem, nem egész nap, folyamatosan ugat... de attól még ugat, mert továbbra is kutya. Megnézem azt az akármilyen jól nevelt, lefárasztott kutyát, aki egyetlen egyszer sem ugat egy nap...

2014. szept. 1. 21:03
 20/33 A kérdező kommentje:
akumi, eddig téged tartottalak az egyik legintelligensebb gyik-es kutyásnak, de most ezzel a pár kommenteddel eléggé elvágtad magadat. Mutasson bizonyítékot, hogy ugat? Ma kb 100 emberből 1 az, akinek nincs okostelefonja és nem tud videót rögzíteni...
2014. szept. 1. 21:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!