Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mennyibe kerül...

Átlagosan mennyibe kerül kioperálni egy kutya hangszálait?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 18:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez durva lenne, ha így lenne. Meg ugatásgátló nyakörv?? Arra raknám, aki kitalálta, arra élesítve, hogy lélegzik! Lakásban tartva nem ugatja át az éjszakát, napközben pedig elvileg az emberek dolgoznak. Sőt, ha bent van tartva, akkor nem is hallattszik olyan messzire a hangja (a gazdi utáni hisztit egy fiatal kutyánál el tudom képzelni, de idővel erről is leszoktatható ... ).

Hatékonyabb házőrző bent, nem tudják olyan könnyen lefújni vagy megmérgezni, mert ahogy nyitják az ajtót, a kutya már a támadásra koncentrál. Persze, így is ki lehet őt iktatni, de azért több esélye van ...

2014. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Platypus ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem: a műtét miatt sokkal jobban meg fognak büntetni, ugyanis Németországban is tilos. És ott az állatvédők elég hatékonyak és ugranak az ilyesmire. A németek a mi törvényünknél sokkal szigorúbb Európai Megállapodást írták alá.
2014. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

24-es, ismerek itt elég embert, de még senki nem adta napközibe a kutyáját. Annyi az egész, hogy egy menhelyről jött sétatéri mix is kb 5000 korona, csak annak van, aki tényleg akar és ki tudja fizetni. Amúgy a nappalim ablaka alatt minden nap többször beindul az egyik jószág, nem jelentgettük még fel. Tegnap éjjel is ment a móka, kibírtuk.

A lakótáram tesójának a foxija most nemrég pusztut el, márpedig ő időnként csinált hatalmas hangzavart. Ott simán egyedül volt a kutya napközben, pedig anyagilag megtehették volna, hogy kifizetik azt az 1-2000 koronát.


A különbség tényleg csak annyi, hogy itt nem tudod a kutyák 90%-át kint tartani télen-nyáron egész nap, mert az időjárás nem engedné. Viszont hidd el, nincs minden kutya napköziben és csak a túlbuzgók jelentgetnek fel mindenkit. (Hozzáteszem, nekünk volt gondunk hangos szomszédokkal, akik üvegeket dobáltak ki az ablakon, heti 3-4 éjjel buliztak, stb., na ők fel lettek jelentve, de szar sem történt.)


Lényeg a lényeg, csak tudom, ha itt élek. :)Közben megtaláltam ezt a "csodálatos" cikket a Velvetről. Most mondjam azt, hogy az nem egy tudományos hetilap? Elolvastam és nem sok köze van Svédországhoz. Őszintén, ne állítsunk már marhaságokat egy pletykalap cikkei alapján.

2014. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!