Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem normális a barátnőm?!...

Nem normális a barátnőm?! Alig várja, hogy elpusztuljon a mostani kutyája, hogy újat kapjon ( Többi lent)!

Figyelt kérdés

Akarhanyszor mondtam neki,hogy ez gaz es nem megfelelo viselkedes o ram sem hederitett....tegnap mondta ezt nekem...emiatt tegnap ota rosszban is vagyunk..MIT MONDJAK NEKI HOGY HALLGASSON RAM???

TANACSTALAN VAGYOK! ES A LEGJOBB BARATNOM....ES NEM ERTI MEG MIT AKAROK NEKI MONDANI!! :( SEGÍTSETEK LEGYETEK SZIVESEK!! :(



2014. szept. 4. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

na most ettől a kutya nem fog meghalni,és továbbra is foglalkozni kell vele.

barátnőd egy kicsit gyermeteg még és agyon van kényeztetve.Vagy úgy szeretik,mint ő a kutyát.és minden csak pénzben van mérva.

2014. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet hibáztatni. Ilyen a mentalitása, és kész, ebből egyhamar nem fog megváltozni. Ellenben sajnálatos, hogy vannak emberek, akik az állatokat pl. egy mobiltelefonhoz hasonlítják, hogy ha kijön a legújabb, vagy ráunok, akkor veszek egy másikat. Valószínű, hogy amolyan "lettgyerek", mindent aláadtak, csak ne kelljen vele foglalkozni. Így aztán ő sem tudja, hogy mi a különbség bizonyos dolgok között. Ez nagyon egyszerű; az empátia hiánya. Meg aztán az értékrendet is bele kell nevelni a gyerekbe, az úgy magától nem fog kifejlődni (pedig az agynak ki kellene, de egyre több estben már abból is csak egy csökevény lesz...). Úgyhogy, ha valakit lehet hibáztatni, az a drága apuci-anyuci.
2014. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó,igazad van,de értékrendet nem neveléssel lehet a gyerekbe plántálni,hanem egyszerű példamutatással.A gyerek a felnőtt mintákat utánozza.
2014. szept. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ahogyan már előttem is mondták, ezen nem igazán lehet változtatni, de ha valaki így áll a kutyájához, nem szeretném megtudni milyen a világról alkotott képe, és hogyan viszonyul az emberekhez. Én egyszerűen hanyagolnám az embert...
2014. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...a szüleinek mondtam már ezt de akkor a barátnőm elkezdett kamuzni hogy nem is igaz stb...es hányszor mondtam már neki hogy én szivesen mennék vele kutyasuliba is meg foglalkoznék vele...de nem...már nem is beszélünk....és NAGYON igazatok van,ő egy elkényeztetett kis hülyeleány....ha mér ráunt nem kell neki többé...MÉG AZ A SZERENCSEE HOGY MENHELYRE NEM FOGJA BEADNI...
2014. szept. 5. 14:53
 16/16 A kérdező kommentje:
és a szülei imádják a kuytákat,szóval nem tőlük látták ezt
2014. okt. 1. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!