Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafajta választás? Tudnátok...

Kutyafajta választás? Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Egy könnyen tanítható és motiválható, lehetőleg közepes vagy nagytestű kutyust szeretnék, aki jól kijön más kutyákkal és háziállatokkal. Naponta kb. 2 órát tudnák sétálni vele, minden nap tanulnék vele legalább fél órát agyi fárasztás gyanánt, igyekeznék sokat vinni más kutyusok közé, és járnék vele kutyaoviba, és később suliba. Valószínűleg lakásban lenne. Szerintetek milyen fajta lenne ideális? Köszi előre is a válaszokat.

2014. szept. 6. 11:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ő is egy nagyon jó választás lehet ezekkel a feltételekkel. :) Nagy átlagban nem olyan kemény őrző-védős, mint a németjuhász. Viszont közeli rokon a két fajta. :) Egy tenyésztővel beszélgettem pont erről a témáról, de érdemes rákeresned vagy felvenni a kapcsolatot eggyel. Szívesen válaszolnak a kérdéseidre. ;)
2014. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17:51 hasracsapásból nem írok, mindkét fajtával volt dolgom lakásban.
2014. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Akkor jó, szerintem mindenképpen felveszem a kapcsolatot pár tenyésztővel :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 8. 20:19
 24/24 Kis Rohadek válasza:
Ha nem szereted a logo fulu kutyakat, ajanlom a belga juhaszt, es exen belul is a Tervuent. Csodalatos allatok es szinte csladtagga valnak ha megfeloen ( nem eroszakkal ) oktatod.Mint minden kiskutyaval, ezzel is vannak gondok kiskoraban de ugy 1 - 1,5 eves kortol megjelenik a vart "kisangyal". Nekem bejott. Tovabbit itt: [link]
2015. szept. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!