Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti leveszitek a Kiltix nyakörv...

Ti leveszitek a Kiltix nyakörvet esőben?

Figyelt kérdés

Nem vízálló, de folyamatosan rajta kellene, hogy legyen. Eddig inkább levettem, de elbizonytalanodtam. Főleg, hogy napi 4 alkalommal fél órás séta van, plusz az idő ami kell, hogy megszáradjon a szőre (törlés után persze). Így ha egész napos eső van, 4-5 órára is lekerül naponta a nyakörv. De ha elázna az esőben, az sem használna.


Hozzáteszem, milliószor megbántam hogy nem Foresto nyakörvet vettem, de nekem akkor számított hogy 6 vagy 8ezerért veszem. Ráadásul az eladó is azt mondta hogy felesleges, ha nem fürdetem tóban. A következő nyakörvünk vízálló lesz, de megköszönném, ha addig segítenétek, Ti hogy csináljátok. :)


2014. szept. 11. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgye a nyakörv azért van rajta hogy ne menjen bele kullancs és bolha?? Mert ha csak ezért akkor inkább csináld azt hogy az orvostól kérj olyan szert amit ha a kutya nyakánál a börére kensz akkor 3 hónapig megvédi kullancstól bolhától sokkal jobb mint a nyakörv
2014. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most az van. Illetve a kutyámnak :D szóval én nem veszem le, mert azért az esőtől nem ázik agyon, mint mikor a víz alá buggyan. Max a külső fele ázik meg, de nem merül csurig a víz alá!
2014. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sosem veszem le róla, csak ha szőrápolás van!

(újfoundlandi)

2014. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, a kullancsok és bolhák ellen van rajta. Állatorvos látta, azt mondta, hogy a nyakörv teljesen jó választás volt, akkor gondolkodjunk csak másban, ha mégsem jönne be.

2014. szept. 11. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat vagyunk esőben is kint a kutyámmal. nem veszem le. Max előbb cserélem, mint a hivatalos lejárati idő. Úszásnál viszont lekapom.
2014. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se veszem le róla.


melyik az a csepp ami 3 hónapig véd???

2014. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvos persze azt mondja mivel az a drágább a Szer még sokkal olcsóbb amúgy Nem tudom a szernek a nevét de ha bemész az állatorvoshoz és kérsz akkor ad ilyen nagyon mini Kis üvegben van a nyakára kened és kész és ezt nem kell félteni a víztől. Nem tudom de lehet hogy kapsz kisállatboltban is
2014. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem az állatorvosnál vettem hanem állatfelszerelés boltban. Bár oda kimondottan nyakörvet venni mentem, rá sem kérdeztem, melyik a jobb választás. A boltosnak sem volt teljesen mindegy mit veszek, ugyanis ő üzemelteti a gyepmesterit, ahonnan a kutyust hoztuk, így eléggé a szívéhez nőtt a kutya. :)


Köszönöm a válaszokat, ezentúl én sem kapom le, csak gyakrabban cserélem! :)

2014. szept. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!