Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyát...

Szerintetek milyen kutyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Én a Törpe Pincselre gondoltam, okos, könnyen tanítható, energiadús. De kérek tőletek is tippeket, azt is megkérdezném hogy kb. mennyi az ára.

2014. szept. 16. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
És ezt mi alapján döntötted el? Mennyi időd van naponta foglalkozni vele? Séta? Kutyasuli? Első kutya? Kinti vagy benti?
2014. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:
50%

Ne vegyél, fogadj örökbe.

(gondolom a sok tenyésztő most 0%-ra leszavaz)


Vannak a menhelyen kölykök is. A lényeg, hogy a parvo és a kennel köhögés elleni oltásuk már legyen meg 2 hete, ha tünetmentesek, akkor hozd el őket (vagy járhatsz 2 héten át kórházba, mint én a választottammal - de megérte). A tudat, hogy megmentesz egy életet, hidd el, hogy jobban megváltoztatja a kapcsolatotokat, mintha csak vennél egy 'terméket'.

2014. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a fajta a kedvenced, ebbe vagy "szerelmes" akkor válaszd ezt. :) Valószínű 100-150 ezer forint körül van az ára.

De ha kételkedsz, hogy ez a fajta neked megfelel-e akkor menhely!

2014. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!