Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért a gödörben alszik a kutyám?

Miért a gödörben alszik a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy jó kis ólja, ott szokott aludni.. mikor nagyon meleg volt, akkor néha ásott egy kis lyukat és ott aludt el.. viszont most hideg van, mégis két napja a gödörbe alszik... miért? valami baja van? vagy csak ott meleg?
2014. szept. 23. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gödör hidegben fűt nyáron meg hűt, nem őgy mint a bkv buszok, ott fordítva van... De komolyan, én is megfigyeltem, sokszor a háza előtti gödörben szeret aludni, majd ha fagy lesz akkor azért jó ha van háza, ahova bebújhat.
2014. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, annak idején a farkasok is maguknak ásták a fekhelyet, és ezért csinálja sok kutya még mindig.

Az enyém lakásban van, de ő is kapargatja a helyét lefekvés előtt.

2014. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is még ezt teszi. Nappal mondjuk ha esik az eső, természetesen a házában van, de hiába a nagy sár, a kedvenc gödrét szereti. Egy csüngő eperfa ágai alatt van ez a gödör. Nyáron jó árnyékos, földig ér az ága a fának, felül annyira sűrű hogy az eső se veri. Ne aggódj, majd tudja ő ha már a házikót kell használnia. Azért mindenképpen készíts neki meleg vackot, én szalmát használok a házikóba.
2014. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!