Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy yorkit rá lehet szoktatni...

Egy yorkit rá lehet szoktatni arra hogy ne keljen mindig hajnalban? Mert nagyon korán kel meg ha valaki felkel a családban kel ő is. Az a baj hogy fizikailag kicsit elfáradtam a sok össze vissza keléstől mert még nem szobatiszta és mennem kell utána.

Figyelt kérdés
És miért szeretnek a takaró alatt aludni a yorkik?
2010. jan. 21. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
na am nekem is yorkim van. Miért szeretnek takaró alatt aludni jó kérdés...szerintem szeretnek elbújni az enyém is takaró alatt rögtön lefekszik és alszik...:) Hajnali keléssel nekünk is voltak problémáink amikor még nem volt szobatiszta. Most már az így csak néha-néha kell fell főleg akkor amikor telihold van.
2010. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
ajándékozd el -.-"
2010. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szeretem ezt a kutyust nem azért vettem hogy elajándékozzam...csak még szoknom kell hogy korán kelek hozzá.
2010. jan. 21. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked yorkid van vagy kutyád?

Minden kutyát rá lehet szoktatni mindenre és minden kutyát le lehet szoktatni mindenről, ha KUTYAKÉNT kezelik!

Ha te csicskaként pattansz a KUTYÁD minden nyafogására, akkor ne is csodálkozz, hogy szépen az alázatos rabszolgájává fog tenni téged!

Olvass el egy pár könyvet és vonatkoztass el attól, hogy ő yorki. NEM yorki, hanem KUTYA!

Tessék egy jó könyv, ebből sok mindenre rájössz, többek közt a problémádra is választ kapsz:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutya reggel ürít. Szokja meg, hogy nem mindig ő van központban
2010. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!