Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is csinál...

A ti kutyátok is csinál hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés

Bejön, épp gépezek, rajtam a fejhallgatóval. Szóval bejön nem veszem észre. Ugat egyet, rám mosolyog, szájában a lasztival. Mondom neki, "majd később". Aztán ahogy vissza fordulok, rögtön előveszi a bociszemeket, és lehajol a földre. Mondom neki, "később, fáradt vagyok. különben nálam ez nem használ mindig. :)" Aztán ugat, dobbant egyet a lábával, és határozottan rám néz, azt sugallva, hogy menjek ki. Aztán megdögönyöztem, majd kimentem vele játszani. Szóval elég műsoros, és akaratos egy kutyus! :)


Nektek van hasonló sztoritok? :)


2014. szept. 30. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szokott ilyet, főleg a rotim, ha bent vagyunk és unatkozik. De azért nem árt, ha nem csábulsz el mindig, hiszen mindig a vezető kezdi a játékot és nem a kutya :)
2014. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is van ehhez hasonló megnyilvánulás. de nincs mindig úgy ahogy a "nagyságos úr" szeretné:) sőt!
2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém lusta :D de ha meglátja a kezemben a pórázt vagy a játékát, akkor azonnal nyöszörög h "menjünkkkk!!" és akkor menni kell, mert nem hagy élni :D
2014. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hozza a labdáját, kötelét, rongyát és bökdös. a térdemet, a kezemet, ahol ér. de ha mondom neki, hogy később, akkor tudomásul veszi, és rágcsálja, amit hozott. pedig elég hisztis az eb, erről való lenevelése folyamatban van :)
2014. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!