Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért őrült meg 2 hónapos...

Miért őrült meg 2 hónapos Máltai Selyemkutyám?

Figyelt kérdés
9 hetes szuka kiskutya és egy hete van nálunk. Eddig is voltak ilyen 5 perces kirohanásai de az utóbbi alkalommal majdnem fél óráig tartott. Ide oda rohangászig mindent harapdál. Ezen kivul jó és okos kiskutya. Kérlek segítsetek először van kiskutyánk nem tudom hogy ez normális e vagy nem.
2014. okt. 6. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, hiszen kolyok. :)
2014. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kirohanja magából a felgyülemlett energiát. Az én kutyám más fajta és idősebb kicsit, de van, amikor kimegyünk és elkezd őrült köröket futni egy ideig.
2014. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

teljesen természetes viselkedés, mégis mit kellene tennie?

vidd többet sétálni, fáraszt le.

2014. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
+d
2014. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kölyök, játszik. Adj a szájába valamit, amit haraphat, és játssz vele :)
2014. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha látnád az enyémet ...

Sokszor odébb kell állni hogy ne fusson nekem amikor jön 100-al.

2014. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém se semmi! Amikor elengedjük a séta közben a pórázról annyira megörül, hogy 100 km/h-val futkos, a múltkor nekemcsapódott, majndem eltört a lábam. xD Szerinte ez teljsen normális, én ilyenkor nagyokat nevetek rajta hogy hogy tud ilyen őrült lenni ez a kutya. :D Mivel rendesen mozgatva van, ezért nem félek, hogy bármi fölös energiája lenne.
2014. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

halgass a 3. valaszolora. Vidd setalni tobbet. A 9 hetes kutyadat. Aminek meg nem teljes az oltasi programja. Van ra esely, hogy utana tobbet nem is fog mozogni egyaltalan...


Ennyire lehet nemelyik hozzaszoloban megbizni.


A tudatlan gazdi gyujti az otleteket. Meglatja ezt a baromsagot es nyugodtan megcsinalja...

2014. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves 8-as, nem mindenhol csinálnak tűpárnát a kutyából, 9 hetesen már van legalább 2 oltása. hacsak nincs a környéken rengeteg kóbor kutya, vagy járván, vajmi az esélye, hogy elkap valamit. mellesleg, a bacikat Te is hazaviheted a cipőddel.
2014. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja mert te erre alapozol? Hogy lehet nála nincs semmi?

Rendesen 8-9 hetes korában kapja meg a 2. oltását. Onnan is még legalább 1 hét mire viheted akárhova.


Amúgy meg egy szóval nem gondoltam selymezett tűpárnákra. Még mielőtt azt hinnéd valami plázacica vagyok.

2014. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!