Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyogyszermergezes! Meg menthet...

Gyogyszermergezes! Meg mentheto a kiskutya?

Figyelt kérdés

Egy hat vagy het hetes kolyok kutyat mar harmadik napja etet a szomszed lazcsillapitoval, mert kituzott celja, hogy megolje a foltyton nyuszogo kiskutyat. Ma lattam is egy 10 darabos ures gyogyszeres csomagolast eldobva, abbol a fajtabol, amivel elvileg mergezi a kiskutyat, meg gyogyszer darabkakat is lattam a kertben, meg valami feher port is... Szoval ha minden igaz akkor az elmult harom napban feletett a kutyaval kb 1000 miligramm gyogyszert...


Arra gondoltam, hogy este kilopom a kiskutyat a kertbol es elviszem orvoshoz, mert a gazdaja semmit nem csinal. Megvette, es kiba...a kertbe, mar nem is tudom hanyszor szoltam neki, hogy vigyazzon mert a masik szomszed mar nagyon ideges a szukolo kutya miatt, sot tegnap este mar azt is mondtam, hogy mergezve van a kutyaja. De nem hisznek nekem, mert a ket szomszed joban van... Nagy bajba kerulnek, ha tenyleg kilopnam a kiskutyat es orvoshoz vinnem? Egyaltalan mentheto meg?! Ketsegbe vagyok esve, mit tegyek?


2014. okt. 8. 09:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom... A folyamatos remeges egyedul ami latszik rajta.
2014. okt. 8. 13:28
 12/22 A kérdező kommentje:
Kijott a keritesen, a gazdaja ugyis csak este jon haza, ugyhogy behoztam magamhoz. Meleg van a hazban 21 fok, es o megis remeg, pedig mar vagy ket oraja itt van. Adtam neki egy kis parolt repat, meg csirka mellett, megette, de nemreg ki is hanyta.
2014. okt. 8. 13:42
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor most hívhatod az állatmentőket, ha van olyan nálatok, hogy találtál az utcán egy kiskutyát.
2014. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
És ha már ott van nálad, akkor miért nem vitted dokihoz, vagy menhelyre, akik feljelentést is tehetnek állatkínzásért, mert ugye a kutya önmagában elég bizonyíték, és nem mellesleg akkor talán életben maradna...?
2014. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Voltunk korhazban, ot bent is tartottak, elvileg az orvosok lepnek innen. En elmondtam amit gyanitok, amit mondtak nekem, amiket lattam. Holnap kapunk eredmenyeket.
2014. okt. 8. 17:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Remélem felépül, kérlek írd meg mi történt! Gazdája hazaért már?
2014. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Zsír. Mondjuk az nem jó jel, hogy bent tartották, de legalább már jó kezekben van. Örülök, és szurkolok nektek!
2014. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A gazdaja balhezott, es szamon kert, hogy milyen alapon vittem el a kutyajat, elment a korhazba es ki akarta hozni, de nem adtak ki neki, meg az orvosi kiskonyvvel sem.


Egyelore annyit tudok, hogy valami veseelegtelensege van a picinek, meg nem tudom mi van a majaval, es a nyelocsove oszze van egve... Egyeb eredmenyek, es teljes korkep delutanra lesz.

2014. okt. 9. 12:07
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nem leszel a legkedvesebb szomszéd ezek után.

A kórház nem tesz feljelentést a kiskutya miatt?

Hol élsz egyáltalán?

2014. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Remélem a szomszédod agyáról hamar elmegy a köd, és belátja, hogy segíteni akartál. Mindenesetre ez elég komolynak hangzik.
2014. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!