Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek felnőtt kutyáto...

Mivel etetitek felnőtt kutyátok és hányszor egy nap? (én így, lenn tovább) jó ez így?

Figyelt kérdés

több helyen olvastam hogy rízst ad vki a kutyájának, de én meg úgy hallottam azt nem szbad mert puffaszt..akkor most meliyk az igaz?


labrador-golden retri keverékem van, 2éves kan

ő egy héten kb 2Xv3X a hús feldolgozásánál maradt bőrt és nyesedékeket kapja FŐZVe, kenyérrel vagy kutyatésztával keverve, vannak napok mikor konzervhúst(nem márkásat, nem tudnám megfizetni)kutya tésztával, van hogy husleveshez maradt főtt zöldséget és egyéb kímélő maradékot, van a héten pár nap mikor tápot kap

hetente kap 1 tojást a szőre miatt(állitolag jó rá)


és egyszer kap enni 6körül, vagy adjak neki reggel is egy keveset?(szerintem kéne reggel is egy kicsikét, de a párom szerint nem)csak hát oylan sok idő telik el két etetés között szerintem:(


2010. jan. 23. 22:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én napi kétszer etetek: reggel 6 és este 9-kor.

Ő csak száraztápot kap, jó sulyban van erős és szép a szőre.

2010. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!