Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sírtok, a kutyátok hogyan...

Ha sírtok, a kutyátok hogyan reagál? Odamegy megvigasztalni Titeket és, ha igen, hogy teszi?

Figyelt kérdés

Az enyém idejön és hozzám bújik és lenyalogatja a könnyeim és bújik hozzám, a másik az ölembe hajtja a fejét.


A Tietek hogyan vigasztal?


Amúgy nagyon imádom a kutyákat; a természetüket és azt az erős szeretetet, tiszteletet és kötődést, amit érezni bírnak.



2014. okt. 16. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
AZ enyem hozza az egyik jatekat es elkezdi dobalni hogy jatszunk, vagy elkezd bohockodni hogy jobb kedvem legyen. Ha latja hogy mar ez sem hasznal akkor hozzam bujik es puszilgat:)
2014. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nincs jó kedvem, a komondor bújik, a keverék kutyám pedig csak lefekszik mellém.
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém veszettül csóválja a farkát, hátra csapja a füleit és próbálja körbenyalni az arcomat. Olyan, mint amikor bocsánatot kér büntetés, szidás után, de itt persze nincs meg az a félsz a viselkedésében, hanem sokkal nyomulósabb. Aztán általában pár perc múlva elmegy játékért és hív játszani. Ezt már ritkán bírom ki elmosolyodás nélkül. :)
2014. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző kutyám odajött, bújt, csóválta a farkát. A mostani le se sz.rja csak néz :D
2014. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutyám soha nem hagyja megsimogatni a hasát ( nagyon domináns, nem én vagyok a gazdája, parancsolni tudok neki, engedelmeskedik is, csak hát elég domináns) amikor sírtam odabújt, nyaldosta a kezem, oldalára feküdt és hagyta, hogy simogassam a hasát. Ha abba hagytam elkezdett rugdosni finoman a mancsával és követelte, hogy folytassam.
2014. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A goldenem ilyenkor hagyja csak, hogy megöleljem :D

Régen volt egy pincsim, ő velem sírt hangosan :)

2014. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal bújósabb és feltűnően jól viselkedik.
2014. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KGabi0000 ***** válasza:
Az enyém is rádobja a fejemre a nyálas!!!! játékát és ugatva jelzi,hogy játszani akar velem,ezzel próbál felviditani.
2014. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!