Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik le sokan a keverék...

Miért nézik le sokan a keverék kutyákat?

Figyelt kérdés

Itt a neten szokták lenézni őket számtalan esetet tudnék mondani

miért???


2010. jan. 24. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
17:56-os, Te meg a törzskönyvezett, fajtatiszta kutyákat nézed le. Vagy azokat szabad?
2010. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
17:30 as vagyok! nekem van tks es keverek kutyam is...hasonloak!!! :D de gondolom senki nem egy papirt szeret egy kutyan hanem mert olyan amilyen! teny hogy tele vannak a menhelyek meg fajtatiszta kutyakkal is...
2010. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Volt már, megkérdezték a kutyámra az utcán: "ez valami korcs?" Azt válaszoltam: "nem, fajtiszta". :)

A keverékemre egyébként rendszeresen megkérdezik, milyen fajta a borderemre meg, hogy ez keverék? :D Hátö. LOL

Én is inkább azt tapasztaltam, hogy a normális tenyésztőtől nem olcsóért vett törzskönyves, fajtatiszta kutyák gazdáit nézik le, titulálják sznobnak. A tudatlanok! Én meg a néhány tízezerért szaporítótól vásárló gazdákat nézem le, akik csak azért nem akarnak rendes tenyésztőtől venni, mert azt hiszik, azért kerül az a kutya annyiba amennyibe, mert jár hozzá egy törzskönyv. Ezek buták, tudatlanok és önzők (le lehet pontozni.) De sosem tudnék valakit lenézni azért, mert keveréke van. Pláne, ha azt a keveréket valami gyepmesteri telepről mentette meg az altatás elől...

2010. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ

én azért kérdeztem azt mert sokszor fórumokon az van h mien kutyád van keverék akk elég neki moslalékot adni kint kikötni

pedig aki meglátja a kutyust már volt olyan h melyik kennelből hoztam mien fajta stb... volt aki 50 ezret lobogtatott előttem h megvenné

2010. jan. 25. 09:16
 15/17 anonim ***** válasza:
17.56-os vagyok...Nem a fajtatiszta kutyát nézem le, mert nem ő tehet róla, hogy némelyik fajta már úgy túl van tenyésztve, hogy már valami betegség is jellemző rá...Pl.: westie-csontbetegség...spániel-fülbetegség
2010. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell általánosítani, vannak nagyon okos, egészséges, nem divatfajták.
2010. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
nekem fajtiszta spánielem van, igaz nincs törzskönyve, de nem nézem le a keverékeket. a sznob buta némberek nézik le a keverék kutyuskákat:)
2010. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!