Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátoknak milyen...

A ti kutyátoknak milyen játékai vannak? Melyik van mindig nála, melyik csak ha ti játszotok vele?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy labdája van. Már szétszakadt, kilyukadt mert kirágta de mással nem akar játszani. Van neki még ilyen kötél játék meg egy kisebb labda de nem kell neki.

Minden nap focizni kell vele azzal a bizonyos labdával, ha én nem vagyok otthon, akkor valamelyik szülőm focizik. :D De esténként magától is elkezd vele játszani ha rájön a hangulat.

2014. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen játéka amit a boltból vettem, mert azokat mihamar széttépi. Helyette szereti a farönköket, nagy marhabőröket, ezeket hurcolássza, rángatom neki, tökre élvezi. Nem hurcibálja csak ha olyanja van
2014. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 2 kilós súlyzója, meg egy kötéllabdája.

A frizbi meg csak amíg játszunk.

2014. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

régebben nagyon sok labdája volt, rongycsont, de ezek szépen lassan eltűntek (a drágán elásta majdnem az összeset) összesen 3 labda élte túl a kölyökkort, amik szép lassan tönkrementek, most van neki egy fél éves kék tüskés sípolós labdája (imádja a sípolós dolgokat), ez mindig nála van

pár hete pedig előkerült a föld alól az egyik szintén tüskés labdája (imádja a tüskés labdákat), ezt viszont már csak akkor adom oda, ha játszunk, különben megint elássa :) (ez nem sípol), játék után pedig elrakom jó magasra, ahol nem éri el

2014. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sippara ***** válasza:
100%
Előttük csak csont, meg egy KONG van, azok is akkor, ha elkérik és elveszik maguknak, ha eszembe jut, elrakatom játék után, ha nem, este összeszedem őket :) ezen kívül van rengeteg labda (teniszlabdák, kötelesek, foci, sima gumilabda, kötéllabda), egy hurka, levágott műanyagcső, botok, plüssök, kötelek, egy saját gyártású kajás-húzós játék, meg egy dummynak használt tolltartó.
2014. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Hát nálunk nem tartanak sokáig a játékok sajnos,egy két napnál tovább nem.Pedig csak egy tacskó keverék.Két labdája van most,de abból is az egyik lyukas,de tetszik neki.Amúgy akárhol vagyunk mindig talál magának játékot,eljátszik a fadarabbal,sőt még a tobozzal is,csak sajnos annak lerágcsálja azokat a kiálló darabjait és az egész lakást teleszórja.Szereti a plüssöket is,csak azokat is mindig kibelezi és plüsstöltelék van mindenhol.
2014. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek van egy rakás kötéljátéka elásva a kertben :) Olyat már nem kap újat egy ideje. Ezen kívül van egy nagy labdája, de azt nem nagyon szereti. Legtöbbet a táljaival játszik, kiborítja őket aztán dobálja és "levadássza". Ezért kell néhány havonta új itatót beszerezni.
2014. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek rengeteg van, meg sem tudom számolni őket, de a legtöbb elvan zárva és csak akkor játszik vele, ha előveszem neki, vagy ha együtt játszunk. Szerencsére a kutyám egyáltalán nem rombolós és rágós fajta, egy játékát se tette még tönkre, pedig a fogzásos időszakban és utána rengeteg kutya csak rág és rág szétcincál mindent amit csak ér. Ennyi mozgatás mellett mondjuk érdekes is lenne ha valamit szétszedne, szerencsére szereti és "tiszteli" a játékait. A plüssjátékai mindig vele vannak, ezekkel alszik (Kong plüssök- 2 db), ezenkívül pár ínymasszírozós gumicsontja van elől neki, és benti játékai (ezek is plüssök) sincsenek soha elrakva, hogy tudjon játszani ha behívjuk. A KONG termékek nálunk nagyon beváltak, általában ezeket hagyom elől neki, de közösen is sokat játszunk némelyikkel (labda, plüssök, klasszikus kong, wobbler, bounzer). Dummyból most fogok bevásárlást intézni, mert jelenleg csak egy van és ez egy retrievernek munkaeszköz. :D Na ezt például csak és kizárólag akkor veszem elő ha apportírozunk (amit ugye jó esetben csak együtt lehet :D) vagy ha a vízben apportíroz. A vízi játékok is mind elvannak téve előle, csak akkor kerülnek elő ha megyünk a Dunára és apportíroz a vízből. Ezenkívül vannak természetesen ilyen-olyan labdái (kong, trixie) és egyéb játékai, a sípolós a kedvence, szerencsére engem sem zavar, vagy ha igen, kicserélem a nem sípolósra. :D Kötél, és interaktív játékok. Ezeket soha nem hagyom elől. Folyamatosan cserélgetem a játékokat (kivéve az alvó plüssöket), hogy ne unja őket meg. Elképesztő mennyire tud örülni egy régi új játéknak, ha újra előveszem. :D Ezenkívül folyamatosan vásárolok neki ujjakat, mert nem tagadom egy kicsit megszállott vagyok... :D
2014. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek egy sípolós tüskés labdája van, amit rágcsálni szokott, ez kinn van állandóan. A többi játék mindig nálam van, csak addig van nála, amíg együtt játszunk vele. Egy kicsi gumirögbi, ez szuper jól pattan, irányt változtat, és rágható is, speciális gumiból van, ha lenyeli sem lesz baja. Van egy pár teniszlabdánk, meg egy vastag kenderkötelünk is, azokkal is csak együtt játszunk.

Más játéka nincs, hurcolgatja és rágcsálja a faágakat a kertben, ha unatkozik, de szerencsére ez ritkán fordul elő, mivel elég sokat foglalkozom vele.

2014. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Mit gondoltok, ezek közül melyik legyen állandó, melyik alkalmi játék? (a plüsst gondoltam mindenképpen) Benti, kistestű keverék kutyusról beszélünk. :)


[link]

2014. okt. 20. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!