Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvenc kutyafajtád? és miért...

Kedvenc kutyafajtád? és miért pont ez a fajta

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogós kérdés. Én több kutyafajtát is szeretek, de nincs kedvencem. Én mindegyiket egyenlőnek tekintem, hiszen minden kutya különleges,és imádnivaló.
2014. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Magyar vizsla. Eddig összes kutyám ilyen fajtájú volt. Nagyon-nagyon értelmes. Hűséges. Szeretetreméltó. Nagy a mozgásigénye, de megoldható. Imádom.
2014. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Német dog. Nagy, erős kemény kutya. Korábban n.j. volt többször is, de nem elég robosztusak fizikailag volt amikor kóbor kutyák másztak be a kerítését és elverték szegényt a doggal meg ilyen nem volt az mindíg megvédte a területét, a takarmányra nagyon igényes és a hideget nem bírja.
2014. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Bullterrier, és shar pei a 2 nagy kedvencem, azért mert amilyen egyedi a külsejük olyan a személyiségük is, egyszerűen imádnivalóak. Két bújós nagyfiú büszke gazdija vagyok. :)
2014. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
tacskó, hihetetlen egyénisége van, nagyon jó barát, hű társ, nagyon tud ragaszkodni, egyszerűen imádom az orra hegyétől a farka végééig
2014. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen imádom az összeset! Lehet keverék, fajtatiszta, kicsi vagy nagy, hosszú vagy rövid szőrű! Nekem mindegy! :)


De néhányat kiemelnék:

Bullmasztiff, mert a legjobb gyerekkori barátom volt!

Kaukázusi juhász, mert bármit megtett volna a családért és igazi házőrző volt!

Szálkás szőrű tacskó, mert együtt nőttünk fel! (Most 10 éves a hölgy) :)

2014. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Havanese, mert a világ egyik legjobb, legintelligensebb kutyái, akármilyen kicsik is. Az enyémmel versenyszerűen agilityzek, nagyon szép eredményekkel, és jelenleg 30+ trükköt tud.

Csak sajnos a legtöbben szobadísznek tartják őket, meg sem próbálják kihasználni azt, ami bennük van...

2014. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Megszerettem a spánielt, abból is a feketéket. Az külön mázli, hogy a mienk nem hosszúorrú (zabosládafejű) lett, hanem 2 évesen is azt hiszik, hogy csak féléves.
2014. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Az én kedvencem a német juhász, de több, mint 50 évet vártam, hogy lehessen végre kutyám, de végül sikerült, tüneményes kiskutyát vettünk. Okos, hűséges, tanulékony, és nagyon szép is. Nekem a legszebb. Nagyon szeretem még a magyar vizslát is, később lehet, hogy még azt is veszünk mellé, okos, barátságos, igazi kis "kajla".
2014. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%

fekete labrador:

[link]

erdélyi kopó:

[link]

2014. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!