Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok a Naplóban a német...

Láttátok a Naplóban a német juhász mentőakciót?

Figyelt kérdés

Na, ezért jártatjuk a szánkat, hogy ha valakinek nem jó a menhelyi kutya, akkor szánja rá azt a 100-150 ezer forintot egy valóban jó helyről származó kiskutyára és a felelős tenyésztőket támogassa anyagilag, ne az ilyen mocskos szaporítókat!


Az az állatorvos, aki ezeket a kutyákat otthagyta volna a szaporítónál, végképp kicsapta nálam a biztosítékot! Remélem, hogy az Állatorvosi Kamaránál is látták a riportot, és vizsgálatot indítanak ellene! Én símán elvenném a diplomáját!


2010. jan. 24. 19:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó volt.. :( De még borzasztóbb h ennyire tehetetlen minden állatvédő mint láthattuk.. :(
2010. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek abszolút.
2010. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
87%
láttuk
2010. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem láttam, mi történt?
2010. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
szar volt és nagyon sajnálom őket
2010. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyü hogy milyen emberek vannak!Lecsukatnám mindet
2010. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lecsukatnám az ilyet,hanem bezárnám egy fél négyzetméteres ketrecbe,és hetente kétszer adnék neki enni(feltehetőleg valami moslékot),mert az ugye elég...
2010. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
igen . borzasztó volt
2010. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Az az állatorvos is megérdemelne egy csini büntetést, hogy ezeket a kutyákat otthagyta volna! Még szerencse, hogy az állatvédőknek helyén volt a szívük és sikerült mégis kicsikarni a legtöbb kutyát a "gazditól". De mi lehet most azokkal, akik ott maradtak? És lesz jó gazdája mindegyik szegény "menekültnek"?

A riport végén felsorolták, hogy hány menhelyen hány kutya sorsa kérdéses éppen ezekben a napokban. Borzalmas volt látni, hallani, mert tehetetlen vagyok. A mi anyagi körülményeink egyszerre csak egy kutyi tartását teszik lehetővé, ez az egy kutyi viszont csak menhelyről, idősen érkezik hozzánk. Ha tehetném, többet is elhoznék...

2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én oda zárnám a gazdáját a helyükre,és ugyan úgy heti 2alkalommal kapna ő is kaját.Amerikába ezért bilincsbe vitte volna el az állat rendőrség.
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!