Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok a Naplóban a német...

Láttátok a Naplóban a német juhász mentőakciót?

Figyelt kérdés

Na, ezért jártatjuk a szánkat, hogy ha valakinek nem jó a menhelyi kutya, akkor szánja rá azt a 100-150 ezer forintot egy valóban jó helyről származó kiskutyára és a felelős tenyésztőket támogassa anyagilag, ne az ilyen mocskos szaporítókat!


Az az állatorvos, aki ezeket a kutyákat otthagyta volna a szaporítónál, végképp kicsapta nálam a biztosítékot! Remélem, hogy az Állatorvosi Kamaránál is látták a riportot, és vizsgálatot indítanak ellene! Én símán elvenném a diplomáját!


2010. jan. 24. 19:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Winner of Royal Hill ***** válasza:
63%

Azok a szegény kutyák igen is jó kondiban voltak! Az állatorvos se mondhat mást csak amit lát(mert ha a tulajdonos feljelenti a hamis szakvéleményért,akkor megütheti a bokáját elég rendesen). Más kérdés hogy koszosak,mocskosak,büdösek voltak. A helyükről inkább ne is beszéljünk! DE!

Élnek kutyák ettől sokkal roszabb helyen is. Nem úgy néztek ki,mint akik heti 2szer kapnak enni(ahogy ezt a kissé "alkesz"kinézetű szomszéd állította),és sosem voltak még a kennelen kívül.

Nekem elég jól szocializáltnak tűntek.A gazdájuk meg (annak ellenére amit csinált velük) sokkal szimpatikusabb volt,mint a németjuhász fajtamentők vezére.

Ez van,lehet lepontozni:S

Egyébként ezzel az erővel engem is feljelenthetnétek,mert az egyik kutyám olyan sovány mintha hetente csak kétszer kapna enni,pedig naponta 2szer kap(hozzáteszem prémium sport tápot).

Szóval ez az ügy is jócskán fel van fújva! Aki meg háborog itt nagy bőszen menjen és fogadjon örökbe a kutyák közül egyet! Azt a szép fektét én is szívesen hazahoznám,ha lenne helyem,időm és pénzem az 5 másik kutya mellett.

Egyébként meg a menhelyek hozzáállásával is vannak ám problémák. Egyik ismerősöm szeretett volna örökbefogadni menhelyről kutyát, munkakutyának(őrző-védő,kereső kutyának). Majd közölték vele,hogy nem adnak kutyát,mert a kutya nem dolgozhat!

Másik eset,másik ismerős!

Nagytestű ,nagy szőrű kutyát nem adták oda csak udvari tartással! Csak lakásba bejárással.

Tényleg milyen jó nekik inkább a menhelyen rohadni,mint egy családnál "csak az udvaron" szaladgálni,illetve a gazdival játszva megtanulni az őrző-védő illetve a keresés alapjait!

El vannak itt már billenve elég sokan!

Kérem szépen ne essünk át a ló túlsó oldalára!

2010. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Rendben,akkor majd bezárunk téged előző egy ketredbe és mocskos leszel,majd aztán meglátjuk hogy hogy érzed magad....görény
2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Persze,nem voltak csontsoványak,de a tekintetük mindent elérult.Egy kutya ha választhatna kaja és törődés/szeretet között,akkor szerintem az éhhalált választaná.3 mentett kutyám van.

És nem "ettől",hanem "ennél"

2010. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Winner of Royal Hill ***** válasza:
0%
Itt mindenki csak mocskolódni tud,meg anyázni? És a szóhasználatomat fikázni? Na ezért tartunk itt! Erre vagytok képesek. A mentett kutyákat meg elhiszem,ha látom. Nekem tenyésztettek vannak(németjuhász is),de errer büszke is vagyok!
2010. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinni,nem tartozom neked részletes beszámolóval róluk,de hogy több eszük,és lelkiismeretük van mint neked,az is biztos.
2010. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

én is láttam,de azzal a 3 kutyuval mi lessz??

el kéne lopni töle,és öt bezárni a ketrecbe!!

2010. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Azért mert a TV-ben azt mondták,hogy a tulajdonosuk egy mocsok szemét,Ti el is hiszitek. Gratulálok!

Mitől vagytok ennyire biztosak abban,hogy a kutyák nem voltak minden nap megmozgatva,lefárasztva? Nem a németjuhászost kellene fikázni,hanem a tacskós kis genyót,aki cinikus és tuskó is. Na azt verjétek meg!

2010. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

utolsónak: én értem - illetve próbálom érteni, amit mondasz, de lehet, nem figyeltél éppen, amikor elmondták, hogy pl. az egyik szuka éppen (biztosan véletlenül, persze) vemhes volt. Az állatorvos véleménye szerint a vemhesség ebben az állapotban, kondícióban nemcsak a kölykök, de a szuka életét is veszélyeztette. Vemhesen kellett ivartalanítani.

A film alapján én sem láttam a kutyákat soványnak, de ne feledd, a riportban többször elhangzott, hogy a tonnányi féregtől vannak így felpüffedve, nem pedig a rendszeres táplálástól. A rossz kondíciójukat, egészségi állapotukat mutatta a kusza, borzas, fénytelen bundájuk is. Nem hiszem, hogy ha ezeket az infokat is meghallottad volna, ugyanezen a véleményen lennél, mert az írásod alapján azért állatszerető embernek tűnsz.

Ezek a kutyák vitán felül rettenetes körülmények között voltak tartva és a falusi lódoktor helyében az összeset elhozattam volna.


A kecskeméti majmot meg kiherélném, amiért így bánt a kutyájával. Az a szegény kis állat fülé-farkát behúzva sunnyogott oda a "szerető gazdihoz".

2010. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Én láttam!És szerintem nagyon szépek voltak azok a kutyák...
2010. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!