Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok a Naplóban a német...

Láttátok a Naplóban a német juhász mentőakciót?

Figyelt kérdés

Na, ezért jártatjuk a szánkat, hogy ha valakinek nem jó a menhelyi kutya, akkor szánja rá azt a 100-150 ezer forintot egy valóban jó helyről származó kiskutyára és a felelős tenyésztőket támogassa anyagilag, ne az ilyen mocskos szaporítókat!


Az az állatorvos, aki ezeket a kutyákat otthagyta volna a szaporítónál, végképp kicsapta nálam a biztosítékot! Remélem, hogy az Állatorvosi Kamaránál is látták a riportot, és vizsgálatot indítanak ellene! Én símán elvenném a diplomáját!


2010. jan. 24. 19:58
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%

Pontosan azt érdemelné a gazdája,amit ő tett.És a másik kiskutyásra is ez vonatkozik.

Vajon a gyerekét is így nevelné?

2010. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt a legborzasztóbb hogy az a 3 kutya ott maradt!
2010. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Aki lemaradt róla, az majd itt megnézheti:

[link]

Egyelőre csak a korábbi adások vannak fent, de gondolom hamarosan felkerül a mai is.


Itt a lehetőség, ha valaki NJ-t szeretne, de nem bír kifizetni érte százezreket, akkor keresse meg a fajtamentőket és fogadjon örökbe tőlük! A riportból úgy tűnt, hogy ivartalaníttatják a kutyusokat, tehát már azzal sem lesz gond. Óvatos becslésem szerint ezeknek a kutyáknak a megmentése minimum 200 ezer forintjukba fog kerülni a fajtamentőknek, mire új gazdikhoz kerülnek.


Durva, de az a véleményem, hogy ezért mindenki felelős, aki olcsón vesz kutyát szaporítóktól, közvetetten azok is, akik más fajtát vettek ilyen helyről.


Ja, és a riport végén elhangzott, hogy a paksi menhely bezárása miatt 400 kutya sorsa vált bizonytalanná! Most egy kicsit szálljanak magukba azok is, akik a saját hobbikutyájuktól akarnak "csak egy" almot lehozni! Sajnos szép számban vannak ilyenek is ezen az oldalon.

2010. jan. 24. 20:31
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy legalább a legtöbb kutya kikerült onnan. Mondjuk nekem ebben a riportban egyedül a kutyák voltak szimpatikusak. Az állattartóról amit írtatok, azt nem kívánom ismételni, egyetértek, viszont nekem az sem tetszett, hogy még a szomszéd bácsit kezdték el cseszegetni, hogy miért nem tett korábban feljelentést.
2010. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a szomszédbácsi egy kicsit hülye..."rendes az a fiatal ember!"aha,nagyon rendes...
2010. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szomszéd bácsi annyira értene a kutyatartáshoz, és azt sem, hogy annyira figyelné, hogy mit csinál a szomszéd. Illetve nem is hiszem, hogy nagyon nézne tévét, és tudná, hogy így nem "illik" bánni a kutyákkal. Ha egy fiatalabb, ilyen téren tájékozottabb ember lenne a szomszéd, még megérteném a számonkérést, de ez egy öreg bácsi.
2010. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nem tudom bármilyen emberben lehetne annyi tartás hogy a a hetente 2szer etetett kutyákat egyszer kétszer megnézze.Az olyan ember aki nem teszi,az nem ember.
2010. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyet a f@rkuknál fogva felakasztanám xD

de nem láttam szerencsére

2010. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
láttam... nem akarok senkit ismételni... remélem jó helyre kerülnek szegénykék! és a kecskeméti idióta???
2010. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kecskeméti hapsi szereti a kutyáját a maga módján, csak nem tud vele bánni. Én merem remélni, hogy neki jó lecke volt amit kapott és megtanulta, hogy ilyet nem lehet csinálni.
2010. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!