Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfogják valaha unni az...

Megfogják valaha unni az emberek a kutyájuk pároztatását a szomszéd édi-bédijével? Nem uncsi még a szaporítás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez azt nem érdekli aki erre "vetemedik" :( Pedig mennyi gazdátlan kutyus van a menhelyen... és mennyi lesz ha nem hagyják ezt abba... az meg a másik hogy nem mindegy milyen lesz a "végeredmény" ... (idegrendszer ésatöbbi)

De szép bevétel eladni a kiskutyákat... :@ az a lényeg :@

2010. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ember tart kutyát, annyi ember akar szaporítani, hogy az iskolában a biológia tantárgyból egy pár órát igazán szentelhetnének ennek a témának.
2010. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbb emberben fel sem merül, hogy ez rossz, ha meg valaki figyelmezteti rá, akkor megsértődik. Szerencsére van, aki belátja és változtat a hozzáállásán, de a többség csak azért is befedezteti a kutyáját. És minig lesznek újabbak és újabbak...
2010. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még diplomás, általam emberileg is sokra tartott emberek is gondolkodnak úgy, hogy a kutyának "joga van" legalább egyszer szülni, és milyen faramuci, hogy magamnak megengedem a szaporodást (éppen babát várok), a kutyámtól pedig megtagadom.
2010. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt soha nem fogjuk megélni hogy kutyát akar venni vki és épp nincsen eladó.

Bizonyos szempontból értem: sokan nem látnak bele a szaporítós ügyekbe és a kutyakölyök a világ legédesebb dolga. Sok ember csak azt látja hogy megszületnek, édesek, majd elosztogatják és ennyi volt. Nem látják hogy utána elütötték, utcára, menhelyre tették egy részét.

2010. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok tudatlan gazdi van.. Van itt a környékünkön egy nő akinek a kutyusa 2 év körüli és genetikailag öröklött gerinc problémája van (nem tudom a részleteket, de egyik pillanatról a másikra omlott össze és lebénult a hátsó lábaira). A kutyust megműtötték most épp járni tanulgat és a nőtől mikor kérdeztem szaporítótól vette e a kutyát azt se tudta mi az.. A múltkor kérdeztem tőle nem e akarja ivartalanítani? Mivel mondta h nagyon szaladna a szukák után csak nem tud a műtött lábaival. Erre az volt a válasz h hát gondolkozott rajta, de ő úgy szeretné ha legalább egyszer lennének babái a kutyusnak.. És hiába mondtam neki h ez nem így működik, annyira nem érdekelte.. Sajnos amíg vannak ilyen emberek addig lesznek szaporítók is! :( És ő még csak a tudatlanságból és a "jaj de cuki" kategóriájú szaporító ember.. :(
2010. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják megunni.


Nem jártak még menhelyen, nem dolgoztak azon, hogy a kidobott kiskutyáknak helyet találjanak, vagy a sebesült, elütött, megfagyott kutyák orvosi költségeire pénzt gyűjtsenek, ŐK nem pakolják a netre a saját szabadidejükben a gazdit kereső kutyákat.


Nem gondolnak bele a következményekbe.

2010. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják megúnni... Sajnos. Állattartás ügyben óriási a sötétség az országban.
2010. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!