Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív a kiskutyám, mit...

Gameboy000 kérdése:

Agresszív a kiskutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában agresszív a kiskutyám.

Amit tudni kell róla:

- Fekete színű labrador

- 5-6 hónapos


Eddig nem volt agresszív de ha nevelés szempontjából odaütök neki ( nem nagyot ) akkor morog. Támadó állásba áll. Ezután ha lehajolok elé odajön és lenyugszik. Miért van ez? Szerencsére nem harapott még meg.



2014. okt. 26. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Kamasz. Fitogtatja az erejét. Ne hajolj ododa. Szidd meg és zárd be a helyére fél óra múlva menj ki hozzá addig rá se nézz.

nekem ez jott be

2014. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Megpróbálom :)

Habár a kutyák se a "régiek" .. Nekem elég sok kutyám volt de egy se csinált ilyet... volt németjuhász arra csak ráemeltem a kezem már hanyat feküdt...

2014. okt. 26. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nevelés szempontjából sem ütögetjük a kutyát. Ez nem agresszió. De, ha így folytatod a "nevelést", sanszos, hogy egyszer csak megharap .
2014. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy némelyik ütés annyira sokkolta, hogy most már félelmében támad.

amúgy szidd le, zárd ki a falkádból pár órára, aztán ha ez sem, akkor a grabancánál kicsit meg kell rázni (de ne fájjon neki, csak érezze), vagy lenyomni a földre a testét.

ha ez sem (mi labrador keverékünknél nem vált be csak ez), akkor vizipisztollyal /szódával lespriccolás. Nekünk, mint irtam, csak ez vált be.

2014. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Már nem agresszív nekünk a spriccelős módszer jött be. Plusz mostanába járt ide egy macska... Lehet sőt biztos az is idegesítette. Nem tudott tőle aludni mert mindig bement a házába. Szóval megfogtam a macskát elvittem messze azt kidobtam. mostmár szelid :)
2014. okt. 31. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem a menhelyre vitted?:(

Te örülnél, ha a te kutyád pl séta közben elszaladna messzire, és más is megfogná, elvinné, és az erdő közepén kidobná? :S

2014. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
verd meg es kesz
2014. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!