Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg állatkínzó vagyok ezért?

Tényleg állatkínzó vagyok ezért?

Figyelt kérdés

Azzal kínozom, hogy kutyaiskolába szeretném járatni, elvégeztetni az engedelmességit, de a gyufát azzal húztam ki , hogy még ráadásul az engedelmes vizsgát is lle szeretném tetetni vele.

Barátnőm szerint egy rabszolgát akarok csinálni belőle, és állatkínzó vagyok.

Azóta szóba sem nagyon áll velem(:



2014. okt. 27. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
:'''DD no comment. Nem vagy állatkínzó, valószínűleg a barátnőd nem sokat ért a kutyákhoz úgy alapjáraton se.
2014. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem állatkínzás! Ha kikötnéd,éheztetnéd, és vernéd, na az lenne az állatkínzás!

Nem tudom, a barátnő mit takar, vagyis egy barátot, vagy a "szerelmedet", de bárhogy is, szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2014. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Szegény barátnőd nagyon buta ha tényleg így gondolja... szomorú.
2014. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom neki már volt tíz kutyája és egyiket sem kellett iskolába vinni és vizsgáztatni mert mindegyik úgy született hogy mindent tudott. Világosítsd fel arról, hogy a kutya az kutya. A kutya azért van hogy szolgálja az embert, ha semmi haszna nem lenne, minek tartanának az emberek évezredek óta kutyát? Nem rabszolgaként tartod, hisz fizetsz neki a munkájáért: eltartod, szereted, mozgatod, eteted, biztonságot, otthont adsz neki. Nyilván a barátnőd nincs képben ezzel, de nyugodtan vidd el magaddal a kutyaiskolába, és meg fogja látni, mennyire élvezi a kutyád hogy foglalkozol vele.
2014. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a barátnőd még nem látta a különbséget a kertben penészedő "házikedvenc" és az aktívan dolgozó kutya között. Amíg nem jut el a csöpp agyáig, hogy egy kutyának édeskevés, hogy megvakarják a buksiját és 'jaj Brúnó, deszeretlek", addig csak a falnak beszélsz... Mondjuk amikor mondjuk vásárolni megy, vagy bicózni vagy kirándulni - csak az éreztetés kedvéért -, én is jól leszólnám, hogy mekkora mazochista állat.
2014. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Semmi szerelem, nők vagyunk, gyerekkori barátnő. De neki már sok kutyája volt, ő imádja őket, együtt esznek, egyűtt alszanak, nincs falkavezérség, a kutyák irányítanak. Nekem ez az első kutyám, időre etetem, utána elveszem előle a tányért (nála már ez is kiverte a biztosítékot, ) Kinn van a teraszon, a házában alszik), naponta kétszer tanítgatom. Csak ilyenkor kap jutalomfalatot, nincs nasi, viszont naponta sétáltatom. Játék , labdázás csak a tanítás után. Nem engedem, hogy mindent megrágjon, szabályokat állítok fel, de szerinte így rabszolga lesz belőle. Pedig nagyon szeretem, nem igaz, hogy nem szeretem eléggé, de szerintem fegyelmezni kell, főleg, mivel egy nagytestű munkakutya, könnyen az ember fejére nőhet. Ezért is viszem iskolába.
2014. okt. 27. 19:16
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván neki teljesen másféle kutyái voltak mint neked. Idézőjelben mondom: egy apró termetű kutyánál nem annyira nagy kaasztrófa ha nem a gazdi a falkavezér mint egy nagytestűnél. Teljesen másra való a két tipus, nem kell ebből ügyet csinálni, hanyagoljátok a témát és kész. Te tudod hogy nincs igaza, amíg nem érti meg hogy minden kutyának foglalkozásra van szüksége addig nincs miről beszélnetek.
2014. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Tudod Hülyével nem éri meg vitatkozni, mert lesüllyedsz az ő szintjére és legyőz a rutinjukkal :')
2014. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hülyének nem hülye, csak olyan mértékben állatvédő, hogy mindenki állatkínzó, aki követel valamilyen viselkedést a kutyájától. A kutyája már 7 éves, a házban él, de még nem szobatiszta(!). De ez sem probléma, feltakarítja , ha benn megy ki. Mondjuk neki nincs családja, az állatai (kutya, macska rágcsálók stb. a családja) Meg is mondta, ő utálja az embereket, csak az állatok jók.
2014. okt. 27. 19:29
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel akkor már az is állatkínzás, hogy a kutyákat házikedvencként tartjuk... Mert a kutyának se az a normális, hogy be van zárva a házba és együtt eszik a gazdikájával.
2014. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!