Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor tényleg én vagyok...

Most akkor tényleg én vagyok az állatkínzó?

Figyelt kérdés
mert múlt héten levittem a kutyám a kutyaparkba, ahol nagyon jól szórakozott és azóta is teljesen fel van pörögve mindig nyüszít ha az utcán törtnéik valami, látszik h ki akar menni. de nekem már ninca kedvem kimenni vele, fojamatosan játszani akar, de ahoz sincs kedvem.
2013. jún. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
0%
ettől még nem vagy állat kinzó de ha ol. annyira a kedvébe akarsz járni kiviheted, de az sem szabad hogy mikor már nyűszit te ugrasz is mert rád száll :DD
2013. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%

Én csak felelőtlenségnek hívnám. Mivel egy állat tartása nem kedv kérdése, hisz ezt vállaltad amikor magadhoz vetted: esőben, hóban, fagyban stb... menni kell velük.

Minek tartasz akkor amúgy kutyát ha sétáltatni sincs kedved??

2013. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem állatkínzó vagy, hanem patkány. Elméletileg a kutya öként vállalt felelősséged, az, hogy ennek ellenére nincs kedved vele foglalkozni (és ezért nem is teszed) alaposan leminősít téged, mint embert. Tulajdonképpen meg se érdemled a kutyát, de más állatot se.
2013. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
te vagy a patkány, te patkány!
2013. jún. 5. 18:04
 5/79 anonim ***** válasza:
100%
látom megragadtad a lényeget... ;o)
2013. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
itt mindenki hülye. nem kell istení teni a kutyákat se, én se megyek minden nap sátlálni de a gyerekemse fog minden nap elmenni moziba ha nekem nincs kedvem hozá. akkor meg a kutya miért isten? a kutya is sima élőlény nem a mennoyrszág lakója.
2013. jún. 5. 18:16
 7/79 anonim ***** válasza:
100%
De ha a gyermekeddel se fogsz ki járni sétálni és nem játszol vele akkor ugyanúgy sírni fog mint az a kutya és lesz egy mentálisan sérült gyereked, ha teher számodra a kutya tartás és a leírtakból az jön le, hogy nem szereted a kutyádat akkor ajándékozd el! Mindenkinek jobb lenne így! A kutyatartás nem kötelesség hanem egy hobbi!
2013. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Jólvan pontozzátok csak fel, a gyűlölködőket, a rosszindulatúakat, a FAJgyűlölőket... De ne csodálkozzatok ha holnap lementek a boltba és pofára estek.
2013. jún. 5. 18:23
 9/79 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, van egy olyan jó hírem, hogy nem kötelező kutyát tartani ;o)) és képzeld, a kertes házaknál még nem is állandó tartozék...lakásban meg pláne nem. Kerss neki inkább egy normális gazdát, Te meg éld a világodat ahogy szeretnéd!
2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved kutyát sétáltatni (és gyanítom még ezer más dologhoz sincs kedved), de ahogy látom masszívan unatkozol :o))))
2013. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!