Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megtanitani a...

Hogy lehet megtanitani a kutyánnak hogy ne huzzon séta közben? 1éves a kutya, vettem már folytot is, meg minden, de nem nagyon használ, probálkoztam jutalomfalattal mikor kimegyünk a kapun, de akkor is huz! Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált: Ahogy előre megy hátra rántani. Azt már nem tudom nagy kutyáknál mennyire használ, de nekünk kistestűvel sikerült. Máig is használjuk ahogy előre szalad hátra rántom és megáll. Az elsők között egyébként már annak is örültem , ha hosszabb (1.5m) pórázon nem húzott. Illetve ki lehet próbálni még a fordulásos módszert (sokan ajánlják) Bár nekünk nem használt. Flexivel nekem nem húzott, de sok helyzetben az sem jó megoldás.
2018. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!