Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá apámat, hogy...

Hogy vegyem rá apámat, hogy lehessen kiskutyám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most született az utcában (kb . 2 hete)6 németjuhász kölyök . Az egyik kezdettől fogva tetszik eddig csak ő volt a kezem ben . Nagyon szeretném megtartani őt . Anyukám bele egyezett, hogy megtartsuk de apat valahogy ra kellene beszélni. Nem élném túl ha elviné valaki más. Mit csináljak hogy apa bele egyezzen ? Kérlek segítsetek.

2014. nov. 2. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mutass felelősséget, és fizesd te. (:

Nálam bevált.

2014. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi ez akar be is válhat;)),:)
2014. nov. 2. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt tudom mondani, hogy ne az utcában születettekből vegyetek, nagyon valószínű, hogy felnőtt korukra diszpláziásak lesznek, vagy egyéb örökletes betegségük lesz, mert gondolom a szülők nem törzskönyves és betegségekre szűrt kutyák. Inkább a menhelyről válasszatok, menjetek el a szüleiddel.
2014. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engedi? Mi a kifogása apukádnak?
2014. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 manó2211 válasza:
Biztosítsd róla,hogy felelősségteljes vagy,esetleg bizonyíthatod is ezt, ha a kutya kárt okoz,te hozd rendbe,de persze ez attól is függ,hogy apukád mennyire ellenzi a kutyát.
2014. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2.válaszoló a szülei két fajta tiszta németjuhász a gazdájuk fogjuk rá hogy tenyésztéssel foglalkozik és mind kettejüknek van törzskönyve.
2014. nov. 2. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt hogy elmentünk egy rokonhoz akiknél volt egy szinte baba kutya annyira kicsi volt még, azt mondták kapták valahonnan de ők nem tudják megtartani. Nyúztam aput órákig hogy vigyük már el de ő nem akarta mondván hogy minek nekünk kutya. Aztán beadta a derekát, elnevezte gyerekkora legkedvesebb kutyájáról akit ismert és mai napig vele van. 14 éves a kutyi sajnos én már nem lakok otthon de ők ketten elválaszthatatlanok. Mondd hogy te látod el a kutyát és ha kiadások vannak vonják le a zsebpénzedből.
2014. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
írd össze egy papír cetlire az érveidet a kutya mellett és mutasd meg apádnak. Én is így kaptam hörcsögöt.
2014. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már kutyád? Iskolás vagy? Mit tudsz adni egy nj-nek naponta foglalkozásban? Mert csak magában az udvaron nőve, mint a dudva, igen sok bosszúságot tud okozni.

Esetleg kennelbe zárnád? Akkor még rosszabb lesz a helyzet.

napi foglalkozás kell, mindegy, milyen az idő. Mindegy, neked éppen milyen program jönne be.

Ahol egy családban valaki nem akar kutyát, ott sosem lesz jó vége, a dolognak. Az a kutya nem csak a tied lesz. A családod is együtt fog élni vele.

2014. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
3-as! Nekem kutyatenyésztő a szomszédom, akkor most ha a saját utcámból beszek kutyát, az tuti diszpláziás lesz? Haggyuk már ezt az álszent dumát, hogy mindenki akinek nincs tenyészete, az csakis beteg selejtes kutyákat hozhat létre. Tenyésztőknél is születnek beteg kutyák és a menhelyről örökbefogadott kutya se mindig egészséges.
2014. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!