Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyermekeim mellé jó ötlet a...

Gyermekeim mellé jó ötlet a bernáthegyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van 2 kisgyermekem egy 4 éves, és egy 11 éves. Szeretnénk egy kutyát, és tudom, sok ételt fogyaszt, van nagy kert, nagyon sokat lenne vele foglalkozva, itthon dolgozom, gyermekeim is imádják a kutyákat. Ez most lehet hogy hülyén hangzik, de menhelyről nagyon rossz ötlet? Mármint ilyen 30000 ft-ért. Van egy ismerősöm, ő is így vette, és már 9éves a kutya, semmi betegsége nincsen. De azért kíváncsi lennék a válaszotokra.

Köszönet érte!!



2014. nov. 4. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e fajtamentésük,ha igen még ők sem kérnek el 30 ezer forintot értük.

Menhelyről nem rossz ötlet kutyát elhozni de nem csak bernáthegyik vannak akik biztosan megfelelnének játszótársnak.

De gyerekek mellé jó választás,

2014. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%

Családi kutyák tulajdonképpen de nem a legegészségesebb fajta.

(ajánlani tudom még a berni pásztort,beagle-t,golden és labrador retrievereket.)

Bocsánat hogy két részben írtam ki.

2014. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ötleteket, mindenképpen bernáthegyit szeretnék/nénk ezek után meg főleg, és köszönöm az ötleteket!!:)
2014. nov. 4. 11:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, de a 4 évest azért nehogy letapossa szeretetből a kutya :D


Menhely is jó ötlet, DE nagyon figyeljetek, milyen rejtett kis rigolyái vannak a kutyának :)

2014. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Vigyázni fogunk:) Köszönöm.:)
2014. nov. 4. 12:37
 16/16 bayern26 ***** válasza:
Szerrintem tökéletes választék meg berni pásztor meg csau csau és jó kutya.A PÉNZT NEM kel nézni mert megéri
2015. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!