Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek benti kutyajuk van,...

Akiknek benti kutyajuk van, azok tudjak a valaszt?

Figyelt kérdés

21-22 fok van a szobankban. A kutya velunk van bent. Mostanaban feltunoen hideg a talpa, es a mellkasa. Olyan termeszetellenesen.

Mashol nem.

Ez normalis dolog, vagy rossz a kutyusom verkeringese?


2014. nov. 4. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2 kutyát néztem, a talpuk picit hidegebb mint a testük, de a mellkasuk nem. Nálunk kb 20 fok van és én 2 pulóverben ülök.
2014. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh, koszonom, szoval akkor ez nem normalis.

Bar tudni kell, hogy nagyon rovid szore van a kutyamnak, honalja, mellkasa, hasa szinte csupasz.

Ra fogok huzni egy polot, ha ugy is huvos tapintatu lesz, akkor utanajarok a dolognak.

Lehet, csak fazosabb fajta, mert hidegben sem akar rohangaszni kint.

2014. nov. 5. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért 22 fokban, bent a lakásban szerintem ne öltöztesd be, tök fölösleges. Ha fázna annak egyéb jelt is látnád. Nyáron sem öltözteted be, ha kint "csak" 22 fok van.
2014. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol alszik a kutya. Vagyis milyen fekhelye van?

Az én szobámban is 20 fok van, két rövid szőrű kutyám van. Mivel nagy testűek a én kőrbe húztam két vastag szivacsot szőnyeg padlóval. Ez szigetel, plusz nem bírják felkaparni a szivacsot. Ezen kívűl van két vastag pokróc. Ha hideg a fülük, ( vágott ) és összegömbölyödve fekszenek akkor betakarom őket. Ha felmelegszenek akkor a takaró alatt elnyúlnak.


Tudom hogy talán úgy bánok velük mint a gyerekekkel, de mivel két felfázáson vagyunk túl, így muszáj megelőzni a bajt. Az orvos kissé drága mulattság volt.

2014. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, az enyem is fazos, minden este takaro alatt alszik, ezert gondoltam, hogy polot huzok ra.

A fekhelyet jol megcsinaltam neki, nem eri huvos padlo, stb.

De nem mindig huvos a mellkasa,es a labfeje, talpa sem, csak idonkent. Ezt nem tudom mire velni.

2014. nov. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!