Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék közben kitört a tenyészt...

Játék közben kitört a tenyésztésre szánt 1,5 éves kutyám metszőfoga alul bal oldalon. Ezért már nem csinálhatom meg a tenyészszemlét sem és kiállításra se mehetek vele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne ezzel visszaélni? Amúgy nem is minden bíró látott még ilyet. De attól még szerintem megnézheti a fogait is, csak ha mondjuk foghiányt tapasztal, akkor a kártyával igazolható, hogy az eredetileg megvolt. Egyébként is hamarabb meg tudja nézni a kutya fogazatát, mint amennyi idő alatt a papírt áttanulmányozza. Tényleg nem tudom hogy működik, mert ugyan van fogkártyánk a fiók mélyén, de kiállításra nem szoktam magammal vinni.
2014. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valóban arra jó az ilyen "fogkártya", hogy egy utólagos baleset miatt igazolni lehet, nem született elváltozás.
2014. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kötélhúzósat játszott a másik kutyával ami közé beakadt a foga a másik meg erősen tépte. Fog kártyáról még én sem hallottam, hol lehet csináltatni?
2014. nov. 6. 12:33
 14/14 anonim ***** válasza:
A fajtakubodat kérdezd, ők állítják ki, ha van rá lehetőség. De utólag már mindegy.
2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!