Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik a kutyám macska...

Miért eszik a kutyám macska ürüléket?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy megette a macskánkét. Sajnos későn vettem észre. Mikor a macska kisebb volt, akkor is állandóan túrta az almot, de sosem evett meg semmit.

A kutya 2, a macska kb fél éves.


2010. jan. 27. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
mert idióta
2010. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk ugyanez a helyzet! A régebbi kutyánk már csak akkor csinálta, mielőtt elpusztult, de a mostaninak is ez a rossz szokása van... rejtély. :S Rá kell szólni, hogy nem szabad, talán akkor abbahagyja egy idő utén..
2010. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Alacsony rosttartalmú, vagy rossz minőségű tápot eszik a macskád. Emiatt nem tudja rendesen megemészteni, és nem lesz büdös az ürüléke, sőt egyenesen kajaszagú az állatoknak.


Vagy: a kutyád anyukásdit játszik, a kutyamamák szokták megenni a kölyök ürülékét...

2010. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A macska valamilyen száraz tápot kap, nem tudom milyet, nem én etetem. A kutya mostanában kutyaszalámit és konzerves tápot kap keverve.


A kan kutyák is szoktak "anyukásdit játszani"? Egyébként a kutya kan tacskó, a macska pedig kandúr és úgy néz ki, mint a whiskas reklámos macskák. Az milyen fajta?

2010. jan. 27. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

házicica, nem hinném, hogy egy Brit rövidszörűt tartanátok az udvarban :)


A kan kutya is játszhat ilyet, főleg, hogyha kiskorában sokan voltak egy alomban, és nem mindig jutott neki táplálék. Ilyen esetben ő is megehette a kakit.

Lehet, hogy a kölykének tekinti a cicát.


De én előbb gyanakszom a silány macskakajára, és emiatt túl illatos a macska ürüléke, amit ő meg fog enni aztán...


A kutya tápláléka is legyen kielégítő, magas rosttartalmú.

2010. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Házi macska :).


A kutya szalámi elég gyér táplálék, nem sok tápanyag tartalma van.

A tacskó kicsi kutya, jó minőségű étellel etetni sem kerül sokba.

Vegyetek neki normális tápot (pl. Acana, Orijen, Hill's, Royal Canin, Yarrah, Profilum), a konzervet hanyagoljátok, csak pénzkidobás. A jó táp mellé kapjon néha zöldséget, gyümölcsöt, húst, rizst, néha 1-1 joghurtot.

Én a macska étrendjén is változtatnék.


Ezenkívül lehet olyan helyre tenni az almot, ahol a kutya nem éri el.

2010. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit már túlzásba estek az ilyen-olyan méregdrága kutyatápokkal. Az én Németjuhászom 9 éves,soha nem kapott drága tápokat,van,hogy hetekig csak maradékot,és az állatorvos is mondta,hogy makk egészséges,mégcsak beteg sem volt soha!
2010. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem ezekről a tápokról,hogy SZAR!!!!azt javasolták keveset adjak belőle és kicsi kupacokat fog kakilni a kutyám meg kevés is elég a tépból.A kutyámnak kopogott a szeme az előirt mennyiségtől és a szarkupacok méretei nem zsugorodtak!!!Egyébként mielőtt lehurrogtok:nem veszitek észre,hogy állatorvosok,tápforgalmazók azt dicsérik amiket ők árulnak??reklám......Egy jó husi többet ér hidd el!
2010. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért kopog a szeme az éhségtől, mert azelőtt tonnaszám adtad neki az alacsony tápértékű kaját, ezáltal sokkal többet evett, mégis kevesebb tápanyagot vitt be.


Állatorvostól függetlenül veszek Hill's-t és Royal Canint. Nekem pl. sosem ajánlott még tápot.

2010. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert olyan fini!
2010. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!