Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta Labrador?

Fajtatiszta Labrador?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A napokban leelőlegeztem egy labrador kutyust. Jelenleg 8 hetes, de megkértem a tenyésztőt hogy még 2-3 hétig hagy maradjon bizonyos okok miatt. A kutyusnak minden fajta jellemzője meg van. Kivéve egy eltérést találtam, amről nem tudom hogy megengedhető e. Mégpedíg hogy a lábujjai vége fehérek. ( Sárga Labrador )

Egyébként mindenben fajtatisztának tűnik. Szerintetek ez megengedhető?



2014. nov. 12. 07:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20-as vagyok, egyáltalán milyen idős a kan? Kölyökként fogadta be??


Kérlek, hogy nagyon sürgősen vedd fel a fajtamentőkkel a kapcsolatot, ha ez valóban igaz !!!

2014. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Sem fajtamentések, sem menhelyek nem adnak ki ivaros kutyát. Tehát a kutyát vagy nem onnan szerezte, vagy más kutya az apa. Ilyen helyről NE szerezz be kutyát!
2014. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
És a fajtamentés tk-t is adott a kutyájuk mellé? Vagy hogy lehet tk-s a kölyök?
2014. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szaporító! 60 ezerért nincs fajtatiszta Labi, min. 100 ezer. A fajtamentőktől meg valóban nem tud szerezni ivaros kutyát. Szűrések nélküli szülők gondolom, ha tk-t ad akkor tk-s szaporító... Ne vegyél innen. Tudok csodálatos Labrador kenneleket, ha eszed van ezek egyikéből veszel kölyköt:

[link]

[link]

[link]

[link]

labradorok.extra.hu

Mind csodálatos kennel! Szűrt, eredményes, jó vérvonalú, munka és kiállítási vonalú egyaránt! Én őket ajánlom, de persze még rengeteg Labrador kennel van. A lényeg, hogy azt a kutyát ne vedd meg 60 ezerért! Mert komoly gondok lehetnek vele később! Beteges fajta, és tök mindegy hogy házi kedvenc-e vagy sem, szerintem neked is számít hogy tervezték e előre, és tökéletesen gondozták, vagy csak úgy lett..

2014. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Úgy döntöttem hogy nem veszem meg a kutyust.

Ugyan valóban fajtatiszta, ezt az anya törzsköve és az apa is igazolja.

Az apa, valóban hozzákerült, de ő is törzskönyves, és a kiskutyus is az.

Az eladó elmondása szerint az apa később került hozzá egy barátjától, mivel ő beteg lett és nem tudta volna gondját viselni. Tényleg nem tervezték, nem tenyésztő, nem szaporító.

Ami miatt úgy döntöttem hogy még sem veszem meg, az az hogy 20.000 Ft-val többért, találtam tenyésztőnél. Mindenfajta okiratot bemumat......

Még egyszer köszönöm a válaszokat MINDENKINEK!

2014. nov. 13. 12:02
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy meggondoltad magad, ez a történet kezdett egyre zavarosabb lenni :/


Nem jó belemenni ilyesmibe, közben meg a ""tenyésztő"" bizonygatja, hogy innen-onnan-amonnan van szerencsétlen kutyus.

2014. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meggondoltad magad. Egyedül a szerencsétlen kiskutyákat sajnálom, akik a világra jöttek. Mikorra lesz meg az új kutyusod a tenyésztőtől? :)
2014. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!