Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokkal vannak el...

Milyen játékokkal vannak el jól egyedül a kutyák?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy viszonylag nagy testű kutyánk és különböző okokból kifolyólag nincs sok időnk vele játszani,egyedül meg hiába vettünk neki labdát nem játszik vele és már a második tányérját rágja szét játékként(Beviszi a házába(viszonylag nagy a háza)és ott focizik vele.)!Van olyan játék amivel akár heteken keresztül jól elvan egyedül?
2010. jan. 28. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

akár heteken keresztül jól elvan egyedül?

ilyen játék nincs... a kutya társas lény, igényli, hogy foglalkozzanak vele:S

2010. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nincs amivel hetekig elvan......


Vehetsz neki Kongot aztán napjában mondjuk 2szer megtöltheted, de azt is megunja elég gyorsan ill. rájön mi a csízió, aztán már csak 5 percig foglalja le a 20 helyett.


Egy kutya nem játszik csak úgy magában el, szerintem ezt felejtsd el.

2010. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az én kutyáim a végtelenségig el voltak azzal a pamut(?)szálakból font, mindkét végén csomóra kötött akármivel, nem tudom mi a hivatalos neve. Nagyon jó kis rágóka, van marha nagyban is, bár egy nagytestűnek az sem tart túl sokáig. (és mindenhol ott lesznek a darabjai)
2010. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém megette azt a cérna csontot vagy mit. :S Nem is kap többet, mert így veszélyes, ráadásul elintézte fél óra alatt. :D

Inkább kapott egy kistesót, igaz, két kutya kétszer annyi foglalkozást igényel, de legalább nem egyedül van otthon, míg dolgozom. Sokkal kiegyensúlyozottabb azóta.

2010. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha anyagilag megengedhetitek magatoknak a legjobb egy társ lenne neki(ha más nemú,akkor ivartalnítva,hogy ne legyen még több gazdikereső kutya). Nekem mindig 2 kutyám volt és annál jobban nem élveznek semmit,mikor lehet a másikkal játszani,rongyot húzni,fogocskázni meg ilyesmit. Hiába imádom a kutyáimat,akkor is kutyának kutya a barátja:)

Ha nem akartok még egy kutyát,akkor nem rossz ötlet mondjuk egy erős kötéllel felkötni a fára egy laddát vagy karikát,amit tud rángatni,húzni. Simán focilabdát venni neki,húzókötelet.

Dea legjobb tényleg egy társ lenne. Nem kell olyan nagynak lennie,mint neki,csak legyen nagy szőre,hogy ne fázzon ha kinti kutyák. A menhelyek tele vannak csodálatos kutyákkal.

2010. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én már rég óta szeretnék még egy kutyát mellé,csak a szüleim nem engedik(főleg az anyagiak miatt).
2010. jan. 28. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
lehet olyan bőrből készült csontot kapni, amit rágni lehet, van nagy méretben is. aztán a kötélszerű, csomókkal ellátott játékok. meg a kong, bár udvari kutyánál az nem nagyon működik, hacsak nem betonos az udvar.
2010. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jó, csak ezekkel a szárított bőr rágókákkal is az a baj, hogy a legtöbb kutya max. egy-két óra alatt megeszi őket aztán tovább unatkozik. Minden nap ilyet adni neki meg kb. többe kerül, mint két kutyát tartani. :S :)

Azt tudom Neked tanácsolni, Kedves Kérdező, hogy legalább abban a nem sok idődben, amit rá tudsz a kutyára szenteli, nagyon-nagyon alaposabban fáraszd le. Játsszál vele valamit, amivel intenzíven lemozgatod, pl. labda dobálás vagy vidd el futni stb. Ha naponta egy jó fél óra-óra intenzív mozgást biztosítasz neki, akkor jobb lesz. Megértem, ha nincs napi 6 órád a kutyára, de ennyi, az a fél-egy óra kijárna neki, ha már kutyátok van.

2010. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Nevegyél másik kutyát, a kutya társas lény és az ember a társa. Két kutya dupla pénz, dupla gond, idő nem feleannyi! Ketten fognak unatkozni, ugatni, szészedni. Vagy foglalkozz vele többet vagyí add oda másnak! Egy kutyát nem lehet heteken keresztül nem foglalkoztatni! Legyél felelős és válassz valami más állatot, a kutya nem riasztónak van, hanem társnak. Vegyél macskát, görényt, tengeri malacot stb...
2010. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mennyi ídős vagy, illetve egyedül élsz-e a kutyáddal.Ha más van veled - valószinüleg igen - ,akkor kérd meg őt vagy őket törödjenek a kutyával. Mert nem járja, hogy CSAK TE foglalkozol vele ! Hiába a te kutyád, az nem jelenti azt, hogy a többiek LESZ@RHATJÁK!
2010. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!