Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokkal vannak el...

Milyen játékokkal vannak el jól egyedül a kutyák?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy viszonylag nagy testű kutyánk és különböző okokból kifolyólag nincs sok időnk vele játszani,egyedül meg hiába vettünk neki labdát nem játszik vele és már a második tányérját rágja szét játékként(Beviszi a házába(viszonylag nagy a háza)és ott focizik vele.)!Van olyan játék amivel akár heteken keresztül jól elvan egyedül?
2010. jan. 28. 14:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Anyuék is játszanak vele ha tudnak,de én csak annyit szerettem volna tudni hogy milyen olyan játék van amivel egyedül is tud játszani.A kisöcsém oviba jár,én gimnáziumba(ezért nincs rá sok időm mert sokat kell tanulnom,de félórát azért általában játszom vele naponta!),a szüleim meg dolgoznak!Ezért egész nap egyedül van csak délután tudok vele kicsit játszani meg hétvégén.Ezért kellene neki valami amivel elvan!
2010. jan. 29. 12:07
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
a miénk egyáltalán nem bírja még ha egy napra hagyjuk is egyedül de lehet hogy azért mert a beagle eleve nem bírja
2010. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:
100%

Nincs olyan játék, amivel egyedül játszik.

Esetleg egy másik kutya, de akkor már nem egyedül játszik.

2010. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!