Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ajanlatos 12 éves...

Mennyire ajanlatos 12 éves kislánynak canne corso kutyat venni?

Figyelt kérdés
Nagyon állatbarat kislanyrol van szo, de a csaladban sokan félünk a kutyáktól...ez nekem csak azért gond, mert a kutya nagyszüleimnel lenne, ahol van egy 12 éves spicc is, és a kislány nem tudna minden nap foglalkozni vele.

#kutya #Canne corso
2014. nov. 24. 10:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek annyi mindent "akarnak". A szülő dolga szelektálni, mi az, amit teljesíteni lehet. Lesz majd némi sírás talán, hogy nem kapta meg az óhajtott valamit, de elmúlik. Majd lesz másik vágyálom.:))
2014. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Cane corsot semennyire. Így meg, hogy nem foglalkozna vele mindennap, fölösleges megvenni a kutyát. Egyáltalán, miért ezt a fajtát néztétek ki?
2014. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... egyebként az unokatestvéremről van szó, és nagyszüleimnél lenne...ezek után felni fogok oda járni ha valoban megkapja a kutyát...nagyapám nem akar beleegyezni, nagymamam megengedi
2014. nov. 24. 12:59
 14/24 A kérdező kommentje:
Attól félek ha rábeszélem a nagyszüleimet hogy ne engedjek akkor én leszek a rossz...de nagymamam azt se tudja milyen kutyarol van szo...ha elmondanam neki amiket irtok rola, tuti nem engedne, es akkor en lennek az aki megfurta a dolgot :/
2014. nov. 24. 13:01
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyel te az, aki megfurja a dolgot. Oke, most duhos lesz rad a kislany, de ha 1-2 ev mulva nem szeretned, hogy letepje a karjat, akkor most megmutatod a nagyszuloknek ezeket a valaszokat es lebeszeled oket.
2014. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamáddal beszélj. Ő a gyenge pont. Nyomtass ki neki cikkeket a cane corsóról, vagy akár mutasd meg neki az itteni válaszokat. Segítsen ésszel dönteni.

A kislány szüleit meg csókoltatom, ha a mamára tolnának egy olyan kutyát, amitől még ők maguk is félnek. 12 évesen örüljön, hogy luk van a fenekén, ne zsarolja érzelmileg a családot olyan ügyben, amihez totál éretlen.

2014. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az már elég durva,hogy egy gyerek véleményétől tart a család.Mit érdekel téged,hogy egy 12 éves elkényeztetett kölyöknek mi rólad a véleménye?
2014. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Végképp nem elkényeztetett, szereti az állatokat azon kívül nem nagy igényű...a véleménye meg azért érdekel mert a kisunokatestvérem, akit nagyon szeretek...pont ezmiatt nem szeretném ha ilyen kutyát kapna, mert veszélyesnek találom...
2014. nov. 24. 16:12
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha szereti az állatokat,szépen el lehet magyarázni neki,miért is nem kéne ilyen kutyát kapnia.
2014. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Figyeld, én 8 évesen hiénát akartam simogatni, de megértettem, hogy nem lehet, mikor szüleim elmagyarázták, hogy miért nem lehet :)
2014. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!