Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ajanlatos 12 éves...

Mennyire ajanlatos 12 éves kislánynak canne corso kutyat venni?

Figyelt kérdés
Nagyon állatbarat kislanyrol van szo, de a csaladban sokan félünk a kutyáktól...ez nekem csak azért gond, mert a kutya nagyszüleimnel lenne, ahol van egy 12 éves spicc is, és a kislány nem tudna minden nap foglalkozni vele.

#kutya #Canne corso
2014. nov. 24. 10:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Főleg, ha még azt sem tudja, miért ilyen fajta kell neki. Egy kutya igényeit ki kell elégíteni, és olyan fajtát választani, aminek mindent meg tudsz adni. Olvassatok utána a fajtának.
2014. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én is az ügy ellen vagyok, csak szerettem volna hallani mások véleményét is.
2014. nov. 24. 18:07
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen kutya még felnőttnek sem mindenkinek ajánlott!! Pláne, ha ti féltek a kutyáktól! Vegyetek neki valamilyen kedves fajtát.
2014. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20 kg körüli sztafi keveréket képeztem ki, és gazdit keresek neki, viszont sosem adnám 12 éves kislány kezébe annak ellenére sem, hogy tudom, hogy emberekkel végtelenül barátságos! És láttam már 12 évest nagyon jól kezelni kutyákat, de ők sportkutyás családban, közegben nőttek fel. cane corso még nehezebb ügy, ha csak annyit nézünk, hogy a tömege szerint nehezebb, már akkor is épp elég ellenérv.
2014. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!