Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya tud szeretni?

Egy kutya tud szeretni?

Figyelt kérdés
Megtud szeretni egy kutya egy embert?Úgy értem képes ragaszkodni hozzá,ne csak azért mert ételt kap az embertől.

2014. nov. 25. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

A macskagyűlölő kutyaimádók szerint igen...

Szerintem ez nem jobban igaz mint amire egy ember képes--

2014. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 HUN_Sector ***** válasza:
95%

Egyre jobban úgy érzem, igazán csak a kutyák képesek szeretni...

Ahogy ragyogó szemmel várnak haza, a nyakadba ugranak, össze vissza nyalnak, bújnak hozzád, csak hogy érezzék a közelségedet. Ha rosszat csináltak, bűnbánóan somfordálnak oda hozzá, hogy ne haragudj. Nem dobálnak tányérokat, nem lépnek félre, nem ordibálnak, nem terrorizálnak.


Van eredete annak a mondásnak, hogy "minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat."

2014. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Drága nagypapámnak volt egy keverék kutyája. Kiskorában vette magához, és mindig ment vele horgászni. Végig a papámmal volt. A papám egy nap meghalt. Eltemettük, gyászoltuk. A kutya is. A mamám etette, gondozta, de a kutyának hiányzott a papám. Mamám mesélte, hogy egyik nap amikor mama kiment a temetőbe a kutya követte. De haza már nem ment vele. Ott maradt a papám sírjánál. Pár hétig élt, majd szépen végleg elaludt a sírnál. Mama kérte, hogy ássanak papa sírja mellé egy kis gödröt és temessék el a kutyát pap mellé. Néha ha időm engedi, és kimegyek most már mama és papa sírjához mindig 3 szél virágot viszek. Viszek a kutyának is egyet.
2014. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
71%
Persze hogy tudnak szeretni! Jobban tudnak szeretni, mint az emberek! Egyébként a Hachiko címû filmet láttad? Igaz történet. Arról szól, hogy egy Hachiko nevû kutyus minden reggel elkísérte a gazdáját a vasútállomásra, és minden délután a vasútállomás elôtt várta, hogy aztán együtt sétáljanak haza. Miután meghalt a gazdája a kutya haláláig, 9 évig minden nap a vasútállomáson várt rá.
2014. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen, tudnak szeretni! Sokkal jobban, mint egy ember. A kutya őszinte, és valóban szeret, nem csak megjátssza!

A 4. és 5. válaszadók válasza nagyon megható :(

2014. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

1.!

Neked mi bajod?

Hogy jön ide a macskagyűlölet?

Van 2 kutyám és egy macskám.

Mindhárman szeretnek, nem csak a kutyák, ráadásul nem csak engem, hanem a család minden tagját.

A szeretetnek nincs köze ahhoz,hogy ki ad enni a kuytának, macskának. Persze ehhez jól kell bánni az állatokkal.

2014. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
1, vagyok..az van hogy bár most nem történt meg de már előre láttam hogy de bezzeg a macska...és már agyf@t kapok tőle hogy mindig arra lyukadnak ki egy ilyen kérdésnél hogy a kutya jobb mint a macska holott ez nem igaz. Engem a macskám is tud szeretni.
2014. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na látod.

Nem minden kutyás egy kö..ög macskagyűlölő.

Légy egy kicsit optimistább. :)

2014. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, tud! Legjobb példa erre a saját kutyusunk, aki miután sajnos elvesztettük pocakbabánkat, ott feküdt mellettem az ágyon, és a kis fejét a hasamra tette! Csak akkor mozdult el mellőlem, ha én is felálltam! Napokig, míg én feküdtem és sírtam, Ő ott volt mellettem! Nagyon megható volt, hogy ennyire szeret és érzi a fájdalmamat! <3 :(
2014. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!