Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Juhász vs. Uszkár....

Német Juhász vs. Uszkár. Melyik kutyafajtát szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 20:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Tudom, hogy nagy a különbség, de valahogy nem tudok dönteni a kettő között, hogy melyiket válasszam. Mind a kettő régóta fogalakoztat. Egyedül azért nem tetszik az uszkár, mert havonta kell nyírtani.

2014. nov. 27. 14:19
 12/27 anonim ***** válasza:
8as és 9es.:D nem leszóltam. válaszoltam, hogy nekem a németjuhász a zsánerem. illetve úgy válaszoltam, hogy az uszkárokat nem ismerem, csak látásból.
2014. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
én is mondhatnám, hogy most meg te szóltad le a németjuhászt :D nyílván mindenki a sajátját preferálja
2014. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Az uszkár külseje nem tetszik, viszont milliószor jobb természetű mint a gyönyörű német juhászkutya. Egy időben nagy divat volt a német juhász, ez hozza magával azt hogy a szaporítók jól elcseszték az idegrendszerét. Tehát ma már egy idegbaj kutya az összes, kezelhetetlenek. Az uszkár meg nagyon rafkós kis kutyus, hihetetlen intelligensek.:)
2014. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"nekem az uszkárok nagyon akaratosnak, meg bocsánat de nagyképűnek tűnnek.:D környéken szoktak jönni menni és mindig ugatnak"

Én erre írtam amit írtam. Mert az, hogy egy kutya akaratos meg ugatós abszolút nevelés kérdése.

Kérdező! Kinti vagy benti lenne? Van valamilyen kutyás sport ami tetszik?

2014. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem összehasonlítható a 2 fajta. mind2 másra lett kitenyésztve. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, a Border collie vagy a beagle a jobb? Attól függ. vadászatra vagy terelésre? Szóval milyen célra szeretnéd?
2014. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kinti, de bejöhet. És csak egyszerű állatnak kell, vagyis nem sport meg ilyenek..
2014. nov. 29. 16:01
 18/27 anonim ***** válasza:
Mind2 rendkívül okos fajta, én mégis hobbira inkább az uszkárt javasolnám, a NJ kicsit keményebb kezet igényel, kevésbé öleb, igényli a rendszeres munkát (bár mind2) és hajlamosabb a betegségekre a túlszaporítottság miatt.
2014. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hobbira inkabb uszkar, persze sok setaval. A nemet juhaszbol sajnos a munkavonalu nagyon nagy mozgasigenyu, a kullemvonalu meg beteges.
2014. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
nj :) <3
2014. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!