Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Juhász vs. Uszkár....

Német Juhász vs. Uszkár. Melyik kutyafajtát szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 20:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én a német juhászkutyát ajánlanám neked.

( Mellékesen: Német juhászkutya tenyésztőnél dolgozom, 25 nagyon szép kutya között.)

Ezekből kiindulva, a helyet kell megválasztanod, hogy honnan hozod el. Kikérném azt, hogy nincs jó idegrendszerű német juhász! Ahol én dolgozom, ott törzskönyves,német csúcs kutyákból származó, szinte kiváló idegrendszerű kutyák vannak.

A német juhászkutya azért az egyik legjobb és még mindig az egyik legnépszerűbb fajta, mert nagyon gyorsan tanul, jól kezelhető, az alkalmazkodó képessége is kiváló( lakásban is nagyon jól elvan).

A kutyák jellemét nem lehet meghatározni így látatlanba, minden fajta egyedei közül van makacsabb, megadóbb, simulékonyabb .. lehetne sorolni.

Nagyon jó kutya és pont! :)

2014. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha hobbi kutyának szánod akkor esetleg menhelyes kutya? Vagy fajtamentők?

A bejárós kutya mit jelent? Inkább bennt de kijársz vele futni sétálni jó időbe meg úgyis mindenki az udvaron van vagy inkább kinnt és ha a helyzet úgy hozza beengeded?

A némtjuhásznak kegyetlenül hullik a szőre főleg tavasszal és ősszel, viszont kinnt nem fog fázni télen sem.

Az uszkár szőre egyálralán nem hullik de nyírni kell és nem bírja a hideget.

Először ezt tisztázd és akkor el is van döntve a kérdés.

2014. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ :)

22-es: Menhelyre gondoltam, de ha ott lennének ezek a fajták (vagy keverékek ebből a fajtákból), akkor úgy gondoltam, hogy azt venném meg. Ha NJ lenne, akkor kint tartanánk, de bármikor bejöhet. Ha Uszkár lesz, akkor inkább bent tartanánk.

2014. nov. 30. 08:02
 24/27 anonim ***** válasza:

Nos akkor megint nem jutottunk előbbre 😄

Menhelyen mindkét fajtából tudsz találni (talán NJ-ból kicsit többet). Uszkár esetében fajtamentőknél kellene érdeklődni.

2014. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
De amúgy nem muszáj fajtatiszta legyen :)
2014. dec. 1. 07:24
 26/27 anonim ***** válasza:
Menhelyeken nem is fogsz fajtatisztát kapni. Ha fajtatisztát akarsz, akkor tenyésztőknél, kenneleknél kell érdeklődnöd.
2014. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26-os: A 25-ös válaszomba épp azt írtam, hogy nem muszáj az legyen ;)
2014. dec. 1. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!