Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ízületi gyulladás 6 hónapos...

Ízületi gyulladás 6 hónapos rottweiler kutyánál lehetséges?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kiskutya,most hogy beállt a hideg,egyszerűen nem bír mozogni,annyira gyenge hogy fel se bír állni,ha feláll,nagyon fájdalmas neki,nem hagyja hogy hozzáérjünk a lábához,a doki azt mondta ízületi gyulladása van,adott neki injekciót és gyógyszereket szed,kicsit már javult a helyzet.Olvasgattam a betegségről,de azt írják idős kutyák betegsége,akkor a 6 hónaposnál ez hogy lehetséges?Illetve milyen gyógymód lehet még rá,nem akarom,hogy szenvedjem
2014. dec. 2. 14:34
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Kedves akumi,zöldséget adni a kutyának,nem semmi,ezt nevezem,szerintem te sem értel a kutyához többet mint más,úgyhogy jobb lesz ha hallgatol.Micsoda emberek,lassan már a kutyákból is vegetáriánusokat csinálnak,csak Gratulálni tudok
2014. dec. 2. 17:36
 22/44 A kérdező kommentje:
Ja egyébként árult már el milyen kutyád van?
2014. dec. 2. 17:38
 23/44 anonim ***** válasza:
55%
Egy német juhász keverék és egy pitbullkeverék, bár nem tudom, hogy ez miért releváns.
2014. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
44%
Szuka vagy kan a kutyád, kérdező?
2014. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Német juhász és 20 kilós és még te akarod nekem megmagyarázni hogy kell etetni a kutyát,gondolkozzál már el egy kicsit és ha lehet ne zöldséggel etesd szegényt
2014. dec. 2. 17:45
 26/44 A kérdező kommentje:
szuka
2014. dec. 2. 17:46
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha utánanéztél volna a kutyák táplálásának, tudnád, hogy a BARF az egyik legtermészetesebb etetési mód (elég elterjedt ahhoz, hogy tudj róla, ha használod a google-t a témában), aminek a zöldség is része, meg a hús is. Ésszel, átgondoltan etetem a kutyáimat, nincs is elhízva egyik se, mindketten jó kondiban vannak, egészségesek. Ami a te kutyádról nem mondható el. Pedig az öreg 11 éves elmúlt. Szóval én szívesen meghallgatom az elméleteidet, de amíg a gyakorlat engem igazol (meg azt a párezer másik embert, aki utánanézett a dolognak, mielőtt elkezdte agyatlanul zabáltatni a kutyát), addig nem hiszem, hogy nekem kellene változtatnom :)
2014. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

A szuka német juhász kutyánál a 20 kg pontosan jó.

Te pedig, kérdező, rosszul eteted a kutyád. Ezért kérdeztem, mivel eteted. Vagy válaszd a BARF vagy a PREY étrendet, ha nem akarod táppal etetni, vagy etesd táppal, de akkor mást ne kapjon! És nézd meg az adagolási útmutatót, mert nem mindegy, mennyit kap.

2014. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szóval egy német juhász keveréknek is mindenáron német juhász súlyban kell lennie? Jó tudni. Majd felhízlalom 35 kilóra, aztán meglátjuk, hány hétig fog tudni járni, kösz a tippet :)
2014. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Oké,kedves akumi,etesd csak zöldséggel a kutyád,szerintem egy német juhász kutyának,nem 20 kilósnak kell lenni,hogy az ne legyen sovány,de nem is érdekel a válaszod a továbbiakban,ha kérhetem ne válaszolj,nem fogok a kutyámból vegetáriánust csinálni
2014. dec. 2. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!