Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ízületi gyulladás 6 hónapos...

Ízületi gyulladás 6 hónapos rottweiler kutyánál lehetséges?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kiskutya,most hogy beállt a hideg,egyszerűen nem bír mozogni,annyira gyenge hogy fel se bír állni,ha feláll,nagyon fájdalmas neki,nem hagyja hogy hozzáérjünk a lábához,a doki azt mondta ízületi gyulladása van,adott neki injekciót és gyógyszereket szed,kicsit már javult a helyzet.Olvasgattam a betegségről,de azt írják idős kutyák betegsége,akkor a 6 hónaposnál ez hogy lehetséges?Illetve milyen gyógymód lehet még rá,nem akarom,hogy szenvedjem
2014. dec. 2. 14:34
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Sok a 40 kg 6 hónaposan, kicsit diétáztatni kellene, azért megy tropára csóri kutya lába. Nekem is rotti szukám van, ő 7 hónaposan volt 33 kg és nem volt sovány ezzel a súllyal.
2014. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók,szerettem,hogy itt mindenki olyan okos,akkor áruljátok már el régen mi a fenével eteték a kutyákat,a mi a konyháról kikerült,mégsem voltak betegek,ez a baj,hogy a mai világba már szegény állatokat is mindenféle rendszer szerint etettik sokan,szerintem,hagyjuk a dolgot,nem kérek több választ tőletek
2014. dec. 2. 17:52
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteges is voltak, nem foglalkoztak velük annyit, mint a mai gazdák. Ma már vannak jól felszerelt orvosi rendelők, ahol kiderítik a kutyák baját, és a gazdák többségének a gondolkodása is megváltozott. Régen ha egy kutyát vadnak vagy betegnek hittek azt agyonlövették a vadásszal. Ma már nem.
2014. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
17.50 válaszoló,köszönöm válaszod,hidd el ez sincs elhízva,akár hiszitek akár nem,nem pici fajta,egyáltalán nincs elhízva
2014. dec. 2. 17:55
 35/44 A kérdező kommentje:
17.53 igen megváltozott a gazdák gondolkodása,itt is olvashattad,zöldséggel etetik a kutyát.
2014. dec. 2. 17:57
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
OK, te látod a kutyuson, mindenesetre a lábával kapcsolatban hagyatkozz a dokijára, ha nem jó, válts orvost, és ne etesd túl a rottid, mert nagyon hajlamos ez a fajta a hízásra! Javulást a kutyádnak!
2014. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
A doki egy szóval sem mondta,hogy el van hízva,ha el lenne,ő biztos mondaná,köszönöm aki értelmes választ adott
2014. dec. 2. 18:00
 38/44 sippara ***** válasza:
91%
Egy fél éves, negyven kilós kutya konkrétan zsírdisznó. Veled meg összesen annyi a baj, mint a hülyékkel általában, nagyon-nagyon magabiztosan öntöd magadból a baromságot, és még csak fel sem tűnik, mekkora bődületes poénokat durrogtatsz.
2014. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél fel ide fotót a kutyádról.

Amúgy , ha kicsinek is olyan gondjai voltak, hogy nem bírt menni, meg, amiket említettél, nagyon ajánlatos leenne egy röntgen a csípőről és a könyökről, vállról. Magától nem gyullad be az ízület.Főleg 6 hónaposnál nem. Annak oka kell legyen. Pl nem megfelelő fejlődés, hibás alakulás. Fiatal kutyád van. Ha található ok a gyulladásra, talán lehet úgy kezelni, hogy ne legyen egész életében ízületi, mozgásszervi gondja.

2014. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
85%

Végül is a chips sokkal egészségesebb mint a répa. Jó felfogás kérdező.


Én is etettem BARF szerint ami nyers hús,csontos hús és minimális zöldség/gyümölcsből állt. A kutyáim remekül néztek ki!


És akumi német juhász KEVERÉKET írt,nem fajtatiszta német juhászt,olvasni tudni kell.


Képet rakj fel a kutyusról.

2014. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!