Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 hónapso dobermann...

Van egy 5 hónapso dobermann kan kutyám, most 5 hónapos korára 48cm. Az nem kevés? ám a dobermann kutyák milyen idős korukig nőnek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó minőségű táp mellett sokkal inkább kárt okozol a plusz immunerősítőkkel, meg csonterősítőkkel.
2014. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahogy a 11. mondja.

Ne okoskodj, mert hülyeséget csinálsz csóri állattal.

Nagytudású...

2014. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ismered azt a kifejezést, hogy tápanyag túladagolás? Na a sok immun- meg csonterősítővel gyönyörűen el fogod érni ezt a kutyánál. Tudod egyáltalán mit tartalmaznak ezek a készítmények vagy csak tömöd vele a kutyát mert xy azt mondta? Mert pl a túl sok csonterősítő ilyen idős korban korban porcképzési zavarokhoz vezethet, illetve hiperkalcémia, hipofoszfatémia alakulhat ki, a mellék pajzsmirigy működése lecsökken, stb. Elég lenne kiválasztani egy jó minősűgű tápot (pl Brit, Josera, Acana, Taste of the wild, stb) és azzal etetni, az útmutatás szerint. De biztos mi vagyunk a hülyék, akik már lehet több kutyát felneveltek, mint te, aki szerintem még 1 db cikket sem olvasott el, hogy az állatorvosok miket írnak ezekről a termékekről, amit adsz a kutyádnak.
2014. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem tudom hol mérted a kutyát, de 5 hónaposan egy kannak nem tul sok a 48 cm. olyan 55-60 körül kéne már lennie. 1 éves korig éri el a felnőtt méretét, és utána még ráerősödik kb. 2 centit. Olyan 3 évesen lesz készen.
2014. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Donagirl válasza:
nekem van egy 12 honapos szukam,,nyugi sokat fog noni az elkovetkezendo 2-3 honapba.en is idegeskedtem rajta es meregetem mindig azt hittem kicsi mostanra 66 cm,es 32 kg gyonyoru,nincs adat rola h nonek mert mindegyik maskepen,edeseget ne adjal neki az tenyleg nem jo,habar szulinapjara tolem is kapot egy pici csokit es anyi..
2014. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kutyának se tejet se csokit nem szabad adni. Az első nem káros annyira, de nem tesz jót az emésztő rendszernek, a második pedig kifejezetten méreg neki! Az embernek se tesz jót az édesség, hát még a kutyának!!!

5 hónaposan pedig a napi 4x kaja már sok. Jó minőségű táp mellé nem kell semmi egyébb mert az káros lehet.

2015. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!