Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatáás?! Nálatok...

Kutyasétáltatáás?! Nálatok hogy van? Ti sétáltatjátok a kutyát v Ő Titeket?

Figyelt kérdés
Yorkie kutyusom van, és szinte mindig arra megyünk amerre ő akar.Ha én irányt változtatnék akkor ö egyszerűen megáll és néz h mit akarok:D Rángatni nem szoktam meg semmi durvaságot nem csinálok vele! Hagyom arra menni amerre ö szeretne.... Nálatok ez hogy van?
2010. febr. 1. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra megyünk amerre én akarok. Én vagyok a falkavezér nem Ő. Szerintem te irányisd a kutyádat és ne ő téged,ha meg megáll nem halna bele ha arrébb húznád egy kicsit hogy arramenyjen amerre te akarod. Azt fogja hinni(hiszi)hogy ő a falkavezér.
2010. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sétáltatom őt, természetesen! Amúgy meg nagyjából mindig ugyan azon az útvonalon megyünk, szóval nincs probléma hogy ki merre akar menni. :)
2010. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a pont amikor látszik, ki a főnök: te vagy a kutya.

Nálatok biztos a kutya !

2010. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sétáltatom a kutyát. Arra megy amerre én akarom. Én vagyok a falkavezér nem pedig ő :) Nálatok ez fordítva van. Nagy hiba. (és szerencséd van hogy egy Yorkiról van szó nagy testű kutyánál már kicsit gázosabb ha nem te vagy a falkavezér)
2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: így viszont vicces hogy egy 20 centis kutya semmibe vesz
2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt eléggé elszúrtad. Egyébként meg nem fog belehalni, ha rángatod magad után. Én is szoktam az én kutyámat, persze nem erősen.
2010. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutysuom 55- 60 kilós, szépen néznénk ki ha nem az lenne amit én MONDOK :-))) és csak mondani kell, semmi "durvaság". Pedig ő aztán elhúzhatna simán :-)) de azért mégis... nehogy már a farok csóválja :-)
2010. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3 kutyám van és nem szoktam őket pórázra venni. Előttem szalagálnak. Mindig egyfelé megyünk így tudják az utat. De én sétáltatom őket, ha épp másfelé akarok menni, vagy pórázon kell menniük akkor egy szavuk sincs. Pedig temperamentumos kutyák, együtt nagyon erősek. Elrontottad a kutyád. Kezd el nevelni.
2010. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen arra rájöttem, hogy Ö a falkavezér..:S Mit tehetnék?
2010. febr. 1. 18:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket olvasd el és alkalmazd. [link]

[link]

[link]

[link]

Ha alkalmazod ezeket a módszereket akkor 1 másfél hónap alatt jelentős sikereket fogsz elérni.

2010. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!