Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek szerint elfogad falkavezé...

Ezek szerint elfogad falkavezérnek? (3,5 hónapos)

Figyelt kérdés

Mikor leteszem elé a tálját, párszor úgy teszek, mintha ennék belőle. Mikor idekerült, mindig oda akart furakodni, most viszont tisztes távolságban leül, és megvárja, amíg befejezem.

Van egy utcarész, ahol hagyom, ugyanebben pórázon, ahogy akar, olyankor mindig hátranézeget rám, és addig úgy áll, amíg rá nem szólok, hogy mehet.


Eleinte eléggé aggódtam, hogy nem fog elfogadni, ezért nem vagyok biztos a dolgomban.



2014. dec. 12. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok. Ha előbb akar enni, akkor mellkasánál fogva eltolod és "NEM" ha kell (ha az sima eltolást érti, nem kell cifrázni). Ha nagyon nem esik le neki, akkor lemorgod. Ha elléptél akkor már ehet.
2014. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!