Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát javasolnáto...

Milyen kutyafajtát javasolnátok egy kezdő kutyatartó számára?

Figyelt kérdés
Társasházban lakom :)
2014. dec. 13. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Menhelyi keveréket.
2014. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Keveréket,menhelyről biztos tudnak olyan kutyát mutatni neked,ami megfelel egy kezdőnek.
2014. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap hány órát tudnál vele foglalkozni (séta, tanulás, játék)? Lenne valami konkrét célod is vele (sport, munka, kiállítás) vagy csak hobbikutya lenne? Családi kutya lenne? Szőrápolására mennyi időt tudnál fordítani?

Ilyenek nélkül nem lehet megmondani.

2014. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Menhely, ott segítenek hozzád illőt választani.
2014. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Menhely :)
2014. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mi a célod a kutyával, illetve te mit tudsz neki biztosítani. Ha nincs egy konkrét fajta, amit szeretnél, akkor a legtutibb a keverék. Rengeteg féle közül választhatsz a menhelyeken, sok kölyök is van.
2014. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Keverék?? Ki tudja milyen egy menhelyes kutya múltja..

Keverékben egy menhelyesről, honnan tudják milyen fajták vannak benne és utána melyikre fog hajazni?

FAJTATISZTA kutyát válassz, tenyésztőtől!

2014. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok menhelyen meg tudják mondani.... Nem kell ilyen utálatosnak lenni
2014. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a hozzáállásodhoz Leány1992.

Értem én hogy valakinek nem jönnek be a keverékek,de normálisabb stílusban is kifejezhetted volna.

Arról nem beszélve ,hogy részben hülyeséget is írtál(1.Legtöbb esetben meg tudják mondani milyen kutyákból állt össze a turmix,2.a menhelyeken is vannak fajtatiszta kutyák,sőt akár fajtamentésekhez is el lehet látogatni).

(Ja és nem tudom ki volt,de ha te,akkor kössz szépen a lepontozást.Itt nem arról van szó hogy tetszik,nem tetszik egy válasz hanem,hogy hasznos-e.)

2014. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő pontozott le mindenkit. Nem értem, miért fáj egyeseknek, ha valaki nem ír hülyeségeket, mert menhelyen dolgozik/önkéntes, és esetleg több tapasztalata van az ismeretlen múltú kutyákkal is.
2014. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!