Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni a kiskutyáv...

Mit lehet csinálni a kiskutyával, h ne nyűszítsen egy új helyen?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, amitől jobb lenne?


Előre is köszönöm.



2014. dec. 21. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk az jött be, hogy nem kezdtem azonnal dédelgetni a kiskutyát, amint elkezdett sírni. Eleve nem vettem ölbe, nem hurcolásztam, hanem hívtam magammal és nem voltam állandóan ,,játszóközelben", hanem volt hogy távolabbról figyeltem. Ha nagyon nyüszített, akkor szóltam hozzá de nem vettem fel. Egy idő után felfogta hogy ott vagyok, nincs mitől félni és teljesen elvolt magában. Első nap kb. 2 óra alatt abbahagyta a nyüszítést, csak éjszaka kezdte újra egyszer de akkor is elég volt megszólalnom, hogy nyugi itt vagyok és abbahagyta. Többször nem sírt.


Régebben, ha kiskutya került hozzánk, mindig simogattuk, felvettük ha nyüszítettek és ők hetekig nyomták a műsort egész éjszaka és napközben is.

2014. dec. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekünk ki se kellett menni, anyum kiszólt a bájos, leb**zós hangján, s akkor abbahagyta. :DDD


Hátha most már leáll, csak még a WC-t is félek lehúzni, mert elkezdheti. :D


Hát remélem, h semmi baj nem lesz. :)

2014. dec. 22. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!